Tango Ios indir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiTango
 • İşletim Sistemi
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Tango Iphone Uygulamasına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Tango Whatsapp benzeri hatta öncesinde var olan bir sesli, görüntülü ve metin mesaj görüşme, sohbet uygulamasıdır. Whatsapp veya diğer uygulamalar gibi telefon hattına ihtiyaç duymaz. Tabletlerde çalışır.  Whatsapp ile tahtı sallansada hala bir çok özelliği ile göze batmakta ve vazgeçilmezler arasında durmaktadır. Sesli ve görüntülü arama, metin mesajları, video ve fotoğraf paylaşımı gibi bir çok özelliği içinde barındıran tango ücretsiz olarak indirilebilir.  300 milyonunun üzerinde kişi, yakınlarında bulunan ve dünyanın farklı noktalarındaki insanlarla bağlantı kurmak için Tango kullanıyor.

Senin için önemli olan insanlarla temas halinde kalın. Tango, en iyi görüntülü görüşme özelliğine sahip mesajlaşma uygulamasıdır. Tüm mesajlar ve çağrılar ücretsizdir. Tango, akıllı telefonlarda ve tabletlerde çalışır.

· EN İYİ VİDEO ARAMA – Tango, ilk ve en iyi video görüşme uygulamasıdır. Akıllı telefonlarda ve tabletlerde çalışır, böylece dünyanın her yerinde sizin için önemli olan insanları her zaman arayabilirsiniz. Sesini dinleyin ve yüzlerini en iyi kaliteyle birlikte ücretsiz olarak görün.

· TÜM ÖZELLİKLER – Tango’da metin, çıkartma, fotoğraf, video, ses ve yer mesajları ücretsiz gönderme ve alma. Dünyanın hiçbir yerinde ücretsiz sesli arama ve video görüşmesi yapın. Tango hem akıllı telefonlarda hem de tabletlerde çalışır.

· EĞLENCE – Sadece görüntülü görüşme yapmayın, video ararken eğlenin. Bir görüşme yaparken çıkartmalar gönderin, filtreler ekleyin ve oyunları oynayın. Bir sohbet sırasında arkadaşlarınızın ve aileniz ile çıkartmalar, fotoğraflar ve oyun oynamak.

· GRUPLAR – Aile, arkadaşlar, oda arkadaşları, iş arkadaşları, olaylar. Senin için önemli olan gruplarla iletişim kurmak için Tango’yı kullanın. Bir gruba metin, fotoğraf, video, çıkartma vb. Gönderin.

· SOSYAL – Yakınlardaki ve dünyanın dört bir yanındaki ilginç insanlarla iletişim kurun ve etkileşimde bulunun. Fotoğraflarınızı, videolarınızı takipçilerinizle paylaşın ve başkalarının güncellemelerini görün. İnsanlarla sohbet edin 1: 1.

Üretici Açıklaması ;
Aileniz ve arkadaşlarınızla bağınızı koparmayın — hem de ücretsiz olarak
• Ücretsiz arama yapın
o Üstün kaliteli görüntülü aramalar
o Dakikalarınızı harcamayın: Tango çağrıları operatörünüzün konuşma planı dışındadır
o İstediğiniz numarayı arayın
• Fotoğraf, haber ve durum güncellemesi paylaşın ve başkalarının paylaşımlarını görün
• Metin mesajları gönderin ve grup sohbetleri oluşturun
o Kablosu bağlantı üzerinden çalışabildiği için veri kaybı yaşamazsınız
o Videolar, eğlenceli yapıştırmalar ve ifadeler ekleyerek mesajlarınızı kişiselleştirin

 

English :

Tango – Video Call & Chat Apk

Description

Stay in touch with the people who matter to you. Tango is the messaging app with the best video calling. All messages and calls are free. Tango works on smartphones and tablets. Join over 350 million people on Tango!

· BEST VIDEO CALLING – Tango is the first and the best video calling app. It works on smartphones and tablets, so you can always call the people who matter to you anywhere in the world. Hear their voice and see their face with the best quality all for free.

· ALL THE FEATURES – Send and receive text, stickers, photos, video, audio and location messages on Tango for free. Make voice calls and video calls anywhere in the world for free. Tango works on both smartphones and tablets.

· FUN – Don’t just video call, have fun while video calling. Send stickers, add filters, and play games all while in a call. Send stickers, photos and play games with your friends and family in a chat.

· GROUPS – Family, friends, roommates, co-workers, events. Use Tango to keep in touch with the groups of people that matter to you. Send text, photos, videos, stickers & more to a group.

· SOCIAL – Follow and interact with interesting people nearby and around the world. Share photos, videos with your followers and see updates from others.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar