Tarot Falı Programı indir

Tarot Falı Programı indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.9 Mb
ÜreticiMavcil
İşletim SistemiAndroid 2.2+
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.9 Mb)
613 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Android için Ücretsiz Tarot Fal Baktırma Uygulaması

Saatlerce siteler arasında dolanmak yerine artık cep telefonunuzdan tarot falınıza bakabilirsiniz. Üstelik tam olarak ücretsiz.

Tarot falının mantıtarot-fal-uygulamasi-ucretsiz-indirğında olan kart seçimi yapılarak bakılan bu fal uygulamasında 10 adet kart seçeceksiniz ve uygulama hemen sizin için tarot falınıza bakacak.  Ayrıca uygulama içerisinde bulunan Hızlı Tarot Falı aç seçeneği sayesinde kart seçmek ile uğraşmadan şansınıza güvenerek kartları otomatik seçtirebilirsiniz.

Artık sizde günlük olarak Tarot,Falınıza bakabilir ve Tarot Okuma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hem eğleneceğiniz hem düşüneceğiniz ücretsiz bir tarot fal bakma uygulaması olan Mavcil Tarafından geliştirilen bu uygulamayı google play market güvencesi ile virüs ve benzeri zararlı yazılım içermeden indirip kullanabilirsiniz.

Uygulama Nasıl Çalışır, Tarot Falına Nasıl bakılır? 
 Tarot falının mantığında olan kart seçimi yapılarak bakılan bu fal uygulamasında 10 adet kart seçeceksiniz ve uygulama hemen sizin için tarot falınıza bakacak.  Ayrıca uygulama içerisinde bulunan Hızlı Tarot Falı aç seçeneği sayesinde kart seçmek ile uğraşmadan şansınıza güvenerek kartları otomatik seçtirebilirsiniz.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

613 kez indirildi
Halit Vuran