Telegram Android Apk

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiTelegram Llc
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Telegram Android Uygulaması – Ücretsiz Türkçe Mesajlaşma Uygulaması

Telegram Messenger size anlık olarak hızlı ve güvenli olarak mesajlaşma imkanı tanıyan son zamanların trend uygulamalarından biridir. Basit, hızlı, ve tüm cihazlarınız ile tam senkronize olarak çalışan uygulama şatafatlı görselliklerden uzak sadece hızlı ve güvenli mesajlaşma üzerine kurgulanmıştır. Reklamsız temiz bir görüşme için tasarlanmıştır.

Telegram Türkçe Kullanmak için ;

Telegram Türkçe dil dosyası için arama menüsünde Telerobot yazın ve ekleme işlemini yapın. Daha sonra içerisine  Locate Android TR yazıp gönderin.  Gönderme işleminin sonrasında size türkçe dil paketi ulaşacaktır. Bu paketi aldıktan sonra … 3 nokta işaretine basın ve türkçe dil paketini yükleyin. Yükleme tamamlandıktan sonra Açılan pencereden dil seçimi Türkçe yapmanız gerekmektedir. Bu aşamadan sonra Telegram Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Üreticinin Açıklaması 

Saf anlık mesajlaşma – basit, hızlı, güvenli ve tüm cihazlarınızda senkronize. İki buçuk yılda 100 milyon aktif kullanıcı.

HIZLI: Telgraf dünya çapında veri merkezlerinde benzersiz, dağıtık ağ üzerinden birbirine bağlıyor piyasadaki en hızlı mesajlaşma uygulaması vardır.

Senkronizasyon: Bir kerede tüm cihazlarınızdaki mesajları erişebilirsiniz. Telefonunuzda yazmaya başlayın ve tabletinizden veya dizüstü mesajı bitirmek. Yine verilerinizi kaybetmeyin.

SINIRSIZ: Onların türüne ve büyüklüğüne sınır tanımaksızın, medya ve dosya gönderebilirsiniz. Sizin tüm sohbet geçmişinin cihazınızda hiçbir disk alanı gerektirir ve güvenli bir sürece ihtiyaç olarak telgraf bulutta saklanır.

SECURE: Biz onu kullanım kolaylığı ile birlikte en iyi güvenlik sağlamak için misyonumuzu yaptı. vb sohbetler, gruplar, ortam dahil olmak üzere Telgraf her şey, 256 bit simetrik AES şifreleme, 2048 bit RSA şifreleme ve Diffie-Hellman anahtar değişimi sağlamak bir kombinasyonu kullanılarak şifrelenir.

GÜÇLÜ: En fazla 50.000 üyeler için grup sohbetleri oluşturabilir, büyük videolar, her türlü belgeleri (.DOC, .MP3, ZIP, vb) ve özel işler için bile kurmak botlar paylaşır. Bu çevrimiçi topluluklar barındıran ve takım çalışması koordine etmek için mükemmel bir araçtır.

GÜVENİLİR: Olası asgari bayt mesajlarınızı teslim etmek inşa edilen Telgraf şimdiye kadar yapılmış en güvenilir mesajlaşma sistemidir. Hatta en zayıf mobil bağlantılarda çalışır.

EĞLENCE: Telgraf güçlü fotoğraf ve video düzenleme araçları ve tüm ifade ihtiyaçlarını karşılamak için açık bir etiket / GIF platformuna sahiptir.

BASİT: özelliklerin benzeri görülmemiş bir dizi sağlayan ederken, temiz bir arayüze tutmaya büyük özen alıyor. Minimalist tasarımıyla, Telgraf yalın ve kullanımı kolaydır.

% 100 ÜCRETSİZ ve NO ADS: Telgraf ücretsiz ve her zaman ücretsiz olacaktır. Biz reklam satabilecek veya abonelik ücreti alınmasını gidiş değildir.

ÖZEL: Biz gizliliğinizi ciddiye alır ve üçüncü kişilerin verilerinize erişmesine asla vermez.

Maksimum gizlilik içinde ilgilenenler için, Telgraf Gizli Sohbetler sunmaktadır. Gizli Sohbet mesajları katılan cihazlardan hem otomatik kendini yok etmeye programlanmış olabilir. mesajlar, fotoğraflar, videolar ve hatta dosyalar – Bu şekilde içeriği kaybolan her türlü gönderebilirsiniz. Gizli Sohbetler bir ileti yalnızca amaçlanan alıcı tarafından okunabilir olmasını sağlamak için uçtan uca şifreleme kullanın.

Size bir mesajlaşma uygulaması ile yapabileceklerinin sınırlarını genişleterek devam. Bugün devri

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar