Test Hazırlayıcı Soru Bankası İndir

Test Hazırlayıcı Soru Bankası İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.3 MB
ÜreticiHüseyin Atasoy
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
831 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Test Hazırlayıcı Soru Bankası İndir

Öğretmenler, veliler ve öğrenciler için çok yararlı bir soru bankası programıdır.  Program ile kendinize ait soru bankalarını hazırlayabilir gerekli dökümanları derleyebilirsiniz.

Öğretmenler ve Veliler için ücretsiz olarak öğrencilerine daha iyi olanaklarda eğitim vermelerine yardımcı olabilecek yazılımı muhakkak denemelisiniz.

Üretici Açıklaması

Soruları sanal ortama taşıyarak zamanla oluşturacağınız soru bankası içerisinden belirlenen kriterlere uygun test kağıtları hazırlayan bir test otomasyonu. Programda istediğiniz kadar sınıf, konu ve alt konu oluşturabilirsiniz.

Test kağıdı şablonunu istediğiniz gibi düzenleyebilmek için Paint veya benzeri bir resim editörü ile “kagit sablonu.sbl” adlı dosyayı açıp üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. (Sınırların değişmemesine dikkat etmelisiniz.)

Veritabanına eklediğiniz soruları daha sonra tekrar veritabanından çekip jpg formatında kaydedebilirsiniz. Ekran görüntüleri size program hakkında daha çok fikir verecektir:

testhazirlayicisorubankasi

test-hazirlayici-soru-bankasi-13264-4 test-hazirlayici-soru-bankasi-13264-9

 

 

831 kez indirildi
Halit Vuran

Test Hazırlayıcı Soru Bankası İndir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Mustafa dedi ki:

    Öğretmenler için ideal bir program. Dersanelerde kullanabilir soru cevap testlerini gayet başarılı bir şekilde hazırlıyor.