Tinder indir

Tinder indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiTinder
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
224 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Tinder – Çapkınlar için Güzel Bir Android Uygulaması

Tinder size etrafınızda bulunan karşı cinsinize kolayca ulaşma imkanı veren bir buluşma vb işlere yarayan (siz ne demek istedimi anladınız) bir android sosyalleşme uygulamasıdır.  Başta Amerika gibi nispeten bize göre daha rahat ve açık toplumlarda insanların birbirleri ile flört ve ilişki kurmasına olanak tanımaktadır. Ülkemizde pek bir yaygın kullanımı olmasada yinede kullanıcı sayısı azımsanmayacak derecededir.  Tinder size bir eşleşme imkanı tanır gerisi ise size kalmıştır.  Uygulamanı kullanımı çok basittir etrafınızda sizin gibi aynı uygulamayı kullanan kişiler içerisinden beğendiğiniz kişiyi likeliyorsunuz ardından uygulama sizi eşleştiriyor. Eğer herşey yolunda giderse sizinde anlık veya uzun süreli bir ilişkiniz olabilir.

Üreticini Açıklaması ; 

ugüne kadar 20 milyar eşleşme sağlayan Tinder, yeni insanlarla tanışmak isteyenler için dünyanın en popüler uygulaması. Bizi, yeni insanlarla tanışmanı sağlayan o çok güvendiğin arkadaşın gibi düşünebilirsin. Neredeyse gidersen git, biz hep yanındayız. Buraya yeni insanlarla tanışmak, sosyal çevreni genişletmek, seyahat ettiğin yerlerde yaşayan insanlarla buluşmak veya hayatı dolu dolu yaşamak için geldiysen, doğru yerdesin. Bize boşu boşuna “dünyanın en ateşli uygulaması” demiyorlar. Her gün 26 milyondan fazla eşleşmenin kıvılcımını çakıyoruz. Başka kaç flört uygulaması bunu yapabilir ki?

Kaydır. Eşleş. Sohbet Et. Buluş. Tinder’ı kullanmak son derece eğlenceli ve çok kolay: Birini beğenmek için sağa, pas geçmek için sola kaydır. Beğendiğin kişi de seni beğenirse, eşleştiniz demektir! Kurduğumuz sistem sayesinde, sadece her iki taraf da birbirini beğenirse eşleşme gerçekleşiyor. Stres yok. Reddedilme korkusu yok. Sadece kaydır, eşleş, sohbet etmeye başla, sonra da telefonunu bir kenara bırakıp gerçek dünyada onlarla buluş ve yepyeni bir deneyim yaşa.

Hemen kaydırmaya başla. Unutma, eğer kararsız kalırsan sağa kaydır. Bu konuda bize güven. Ne kadar seçeneğin olursa, hayat o kadar tatlı olur.

Dünyanın en büyük ve en ateşli bekar topluluğu Tinder’a hoş geldin. Utangaç olma, kaydırmaya başla.

DAHA FAZLA ÖZELLİK Mİ İSTİYORSUN? MERAK ETME, FAZLASI DA VAR
Seçkin özelliklerden faydalanmak için Tinder Plus’a üye ol: Tinder’ı doya doya kullanabilmen için sınırsız beğenme hakkı, dünyanın herhangi bir yerindeki insanlarla sohbet etmeni sağlayacak Passport, ikinci bir şans veren Rewind, seni 30 dakika boyunca bulunduğun bölgedeki en popüler profil yapan ve her ay bir kere ücretsiz olan Boost, kalabalıktan sıyrılmanı sağlayacak fazladan Super Like’lar… Hepsi Tinder Plus’ta seni bekliyor.

224 kez indirildi
Halit Vuran