Traffic Rider Android İndir

Traffic Rider Android İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiSoner Kara
İşletim SistemiAndroid 2.3+
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
513 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Traffic Rider daha önceden müptelası olduğumuz Trafik Racer oyununun motorsiklet üzerindeki versiyonudur. Grafikleri ve oynanışı gayet rahat ve herkesi bağımlı hale getirebilecek bir oyundur.  Ama bir şarj emici olduğunuda belirtmeden geçmek istemiyorum.  Bir scooter üzerinde başladığınız yarışınızı son model bir yarış motorsikletine yükselterek oyunu Traffic-rider-oyunu-game-apeksonlandıracaksınız. Arada Cross ve Chooper tarzı motorsikletler satın alacak ve yolların tozunu attıracaksınız.  Gayet gerçekçi ve güzel etkileşimler yaratılmış direksiyonun hakimiyeti manevra kabiliyeti her motorda değişkenlik gösteriyor. Sürekli geliştireceğiniz özellikler ile daha iyisini yakalamaya çalışacaksınız.

Oyunu genel olarak beğendiğimi söyleyebilirim. Zevkle oynadım hiç sıkmadı. Ama şarjı sömürmesi eksi olarak göreceğim en büyük tarafı olacaktır.  Bir değer güzel tarafını belirtmeliyim oyundaki motorsiklet sesleri gerçek seslerden kaydedilmiş ve çok güzel olmuş.

20 Farklı motorsikleti kullanabileceğiniz oyunun tamamen türkçe olduğunu belirtmek istiyorum. Çeşitli yarış ve serbest alanlarda gece ve gündüz motorsiklet sürüşünü deneyebilirsiniz.

 

513 kez indirildi
Halit Vuran