Traffic Rider Android İndir

[rating_form id="1" txt_score="%1$s"]
[rating_form id="1" score="false" total="false"]
[rating_form_results id="1"]
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiSoner Kara
  • İşletim Sistemi A

Traffic Rider daha önceden müptelası olduğumuz Trafik Racer oyununun motorsiklet üzerindeki versiyonudur. Grafikleri ve oynanışı gayet rahat ve herkesi bağımlı hale getirebilecek bir oyundur.  Ama bir şarj emici olduğunuda belirtmeden geçmek istemiyorum.  Bir scooter üzerinde başladığınız yarışınızı son model bir yarış motorsikletine yükselterek oyunu Traffic-rider-oyunu-game-apeksonlandıracaksınız. Arada Cross ve Chooper tarzı motorsikletler satın alacak ve yolların tozunu attıracaksınız.  Gayet gerçekçi ve güzel etkileşimler yaratılmış direksiyonun hakimiyeti manevra kabiliyeti her motorda değişkenlik gösteriyor. Sürekli geliştireceğiniz özellikler ile daha iyisini yakalamaya çalışacaksınız.

Oyunu genel olarak beğendiğimi söyleyebilirim. Zevkle oynadım hiç sıkmadı. Ama şarjı sömürmesi eksi olarak göreceğim en büyük tarafı olacaktır.  Bir değer güzel tarafını belirtmeliyim oyundaki motorsiklet sesleri gerçek seslerden kaydedilmiş ve çok güzel olmuş.

20 Farklı motorsikleti kullanabileceğiniz oyunun tamamen türkçe olduğunu belirtmek istiyorum. Çeşitli yarış ve serbest alanlarda gece ve gündüz motorsiklet sürüşünü deneyebilirsiniz.

 

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar
ut Aliquam pulvinar fringilla tempus nunc elit. libero