Trapster Android Radar Tespit Uygulaması

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiTrapster
 • İşletim Sistemi M
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Trapster Android Radar Tespit Uygulaması

Google Play marketten android tabanlı cihazlarınız için kullanabileceğiniz, Radar ve Kırmızı ışık bilgilerini içeren Radar tespit uygulamasıdır.

Ücretsiz olan bu radar tespit uygulaması ile   hız ve kırmızı ışık radarlarının yerlerini tespit edebilirsiniz. Gps desteği cihazlarda harita üzerinde bulunan radarları tespit ederek size uyarı verir. 

Üretici Açıklaması

Trapster #1 araç kullanım dostunuz. Dünyada 20 milyonun üzerinde araç kullanıcısı beraber çalışıp günlük araç kullanımında, uzun yol seyahatlerinde ve diğer yolculuklarında seni yollardaki tehlikelerle ilgili uyarıyor.
Trapster kullanarak gerek tuzakları gerekse kazalar, yol bakım noktaları, trafik, canlı polis gibi tehlikeleri gördüğünde raporlayabilir ve diğer sürücülere yardımcı olabilirsin. Bölgedeki Trapster kullanıcıları uyarıyı alır ve ne zaman yavaşlayacaklarını veya yol değiştireceklerini bilebilirler. Bir uyarı aldığında tuzağın hala orada olup olmadığı hakkında oy kullanabilirsin. Cemiyet bunun için minnettar olacaktır. Ve bizim onaylı gerçek zamanlı BURADA trafik ile, açık yolların nerede park yerlerine dönüştüğünü bileceksin.Trapster senin tarafındayken araç kullanımı daha hızlı, daha güvenli ve daha ekonomik. Araç kullanıcılarına yardımcı olan bu topluluğa sen de katıl, kolay araç kullan ve kendini bir başağrısından kurtar.
Özellikler:
-Sesli ve Görsel Uyarılar: Çok önemli hız tuzakları, yol tehlikeleri ve trafik uyarıları İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Brezilya Dili, Portekizce, Rusça, Türkçe ve eğlenceli ses temalarıyla.
– İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Brezilya Dili, Portekizce, Arapça, Rusça, İsveçce, Türkçe ve birçok eğlenceli ses temasıyla çok önemli yol tehlikelerini ve hız tuzaklarını al.
– Patrol™: Diğer Trapster kullanıcılarının senden önce bu güzergahta mavi çizgide gezindiğini bildiğinden rahatça aracını sürebilirsin.
-Hız Sınırı Raporlaması: Artık nereye gitsen hız sınırlarını onaylayabilir, güncelleyebilir veya raporlayabilirsin.
-Hız Sınırları & Hız Ölçer: Gerçek zamanlı hız ölçer, bulunduğun yoldaki hız sınırı ile ilişkilendirilerek daha güvenli bir hızda yolculuk imkanı sağlar.
– BURADA Canlı Trafik: BURADA gerçek zamanlı trafik akışı, olay ve tıkanma uyarıları haritana iletilir böylece trafiğin nerede olduğunu, nasıl trafikten kurtulacağını ve ne zaman varabileceğini bilirsin.
– Sosyal: Belli bir tuzağın tuzak detayı ekranına git ve tuzağı e-posta, mesaj veya Facebook, Twitter, veya Google+ gibi bir sosyal ağda paylaş.
BURADA 3 Boyutlu Haritalar ve 3 Boyutlu binalar.
– Otomatik Gün & Gece Görseli – Görsel gündüz ve gece araç kullanım koşullarına uygun hale getirir. Cihazının aydınlatması göz yorgunluğunu azaltmak için değiştirilir.
—–Sanayide Söylenenler:WIRED Dergisi’ne göre, bulunduğu yeri kullanma konusunda #1 uygulama
“Trapster hız tuzaklarını gerçek zamanlı olarak tespit ediyor, benim arada bir cesurca araç kullanmam için bir nimet.” -Roy Furchgott, The New York TimesSokaklarda Söylenenler:

Kullanıcılarımızdan gelen şirin yorumlara bir bak!

YARDIMA İHTİYACIN MI VAR? TRAPSTER DESTEK:www.getsatisfaction.com/trapster
Ziyaret EtTrapster:www.trapster.com
Bizi Beğen:www.facebook.com/trapster
Takip Et:www.twitter.com/trapster
Trapster blog www.trapster.com/blog

Sakin kullan!

Not: Küresel konumlandırma sistemini sürekli kullanmak batarya ömrünü ciddi şekilde kısaltır.Trapster uygulaması bedava bir hizmettir.E-postan veya cep telefonun gibi kişisel bilgilerini
dağıtmıyor, paylaşmıyor, satmıyor veya kiralamıyoruz

Trapster Android Radar Tespit Uygulaması trapseter

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar
 • Halit V.9 sene önce
 • Uyarınız üzerine kontrol yaptım. Uygulama google playden kaldırılmış. Onun yerine linki benzer kalitede bir ücretsiz bir android radar uygulaması ile değiştirdim.

 • mustafa9 sene önce
 • kardeşim vermiş olduğun link açılmıyor..
  yeni birlink verirsen sevinirim.teşekkür ederim