TRT Su Altı Kaşifi Oyunu İndir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiTRT
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

TRT Su Altı Kaşifi Android Uygulaması

Trt Su altı Kaşifi Android oyunu, trt sütüdyolarında çocukların eğitimi için uzman bir ekip tarafından hazırlanmış bir uygulamadır. Bu uygulama / oyun sayesinde çocuklarınız artık deniz ve su altı yaşamı hakkında yepyeni bilgiler öğrenecek ve çok eğlencekler.  Çok farklı coğrafyalardaki su altının gizemlerini bulundukları alana göre doğru bir şekilde yansıtan oyun ile eğitici ve bir o kadarda eğlenceli olan bu oyunu büyükler bile oynayabilir.  Balıklar, yosunlar, çeşitli gizemler, ahtapotlar kısacası su altında gerçekte ne varsa hepsi karşımızda olacak.  4 yaş ve üzeri için katagorilendirilen bu oyun reklamsız ve tamamen ücretsizdir.

Trt Su altı kaşifi oyunu

Trt Çocuk Su Altı Kaşifi Android Uygulaması

Trt Su Altı Kaşifi Üretici Açıklaması 

Su altı dünyası, gizemli ve derin bir alan. Su altında yaşayan canlıları öğrenmek bu yüzden hep çok zor oldu. Su Altı Kaşifi oyunumuzda farklı iklimlerin, bölgelerin ve ülkelerin derin sularında; birbirinden ilginç balıklar ve deniz canlıları keşfedilmeyi bekliyor. Şimdi çocuklar, ‘Su Altı Kaşifi’ oyunuyla derinlere dalıyor ve su altındaki yaşamı keşfediyor. Su Altı Kaşifi’nde deniz ve okyanusların çeşitli katmanlarında dolaşırken, balıklar başta olmak üzere, çeşitli deniz canlılarıyla da tanışacaksınız. Su altındaki gizem dolu yaşamı görmek için haydi hemen keşfe başla!

Su Altı Kaşifi’nde çocuklar, su altının derinliklerini keşfe çıkarken, farklı canlıları yaından tanıma fırsatı buluyor.
Eğlenceli ve eğitici oyunlar.
Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi.
Su altını keşfetme ve yeni canlı türlerini öğrenmeleri amacıyla tasarlandı.
Kolay oynanabilir ve çocuklara uygun olarak tasarlanmış ekranlar.
Reklamsız ve çocuklar için güvenli içerik.

AİLELER İÇİN SU ALTI KAŞİFİ
Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Su Altı Kaşifi’nden azami derecede fayda sağlamasını ve sizinle eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

Trt Çocuk Su Altı Kaşifi İndir ve Kur 

Trt Çocuk Su Altı Kaşifi oyununu indirmek için ilk olarak üst tarafta yer alan Hemen indir butonuna basmalısınız. Bu işlemden sonra google play sunucularına bağlanacak ve güvenli olarak indirme işlemi yapılacak olan sayfaya geleceksiniz. Buradan kur düğmesine basmanız halinde telefon veya tabletinize yükleyebilirsiniz. Kurulum bittikten sonra oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Trt Su Altı Kaşifi Videoları

Trt su altı kaşifi oyunun videosunu buradan izleyebilir ve bir fikir sahibi olabilirsiniz.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar