TRT Yapboz Apk – Ücretsiz Android Oyunu İndir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiTRT
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

TRT Yapboz – Çocuk Gelişim Oyunu 

TRT ekibi tarafından hazırlanan TRT Yapboz Apk oyunu çocukların becerilerini ve zeka gelişimlerini olumlu yönde etkileyen bir çok bölümden oluşmaktadır. El becerilerini sorun çözme yeteneklerini arttırmak için bu tür oyunlara yönlendireceğiniz çocuklarımızın hem eğlenmesini hemde mantık becerilerini arttırabilirsiniz.  TRT Yapboz oyunundaki tüm bulmacalar trt çocuk kahramanlarından oluşuyor. Aynı zamanda reklam barındırmayan bu uyguulama ile çocuğunuzun ilgisini başka bir alana kaydırabilecek herhangi bir harici etkende bulunmuyor.  TRT Yapboz oyunu 3 yaş ve üzerindeki tüm çocuklar için uygundur.  TRT yapboz oyununda tüm bulmacalar petagoglar tarafından hazırlanmış olup çocuk gelişimi ve sağlığı üzerinde hiçbir zararı bulunmamakta aksine becerilerini arttırma konusunda yararlıdır.

TRT Yapboz Üretici Açıklaması 

Trt yapboz oyunu

Trt çocuk oyunları

TRT Çocuk Yapboz, çocukların mantık becerilerini, yaratıcı düşüncelerini ve hayal gücü dünyalarını zenginleştirecek, keyifli bir puzzle bulmaca oyunudur. Aynı zamanda çocukların problem çözme becerilerini de geliştirebileceği Yapboz, TRT Çocuk çizgi filminin karakterlerinden oluşuyor.
TRT Çocuk Yapboz, birbirinden eğlenceli puzzle dinamikleriyle, kaliteli çizim ve grafiklerle eğlenceli bir oyun deneyimi sunar. Tadını çıkarın!

 3 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN TRT ÇOCUK YAPBOZ

Birbirinden eğlenceli ve eğitici bulmacalar seni bekliyor!Sevilen TRT Çocuk kahramanlarıyla puzzle keyfini ikiye katla!
Kolay oynanabilir ve çocuklara uygun olarak tasarlandı.Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi.
Çocuklar için reklamsız ve güvenli içeriktir.

AİLELER İÇİN TRT ÇOCUK YAPBOZ

Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun TRT Çocuk Yapboz’dan azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olacaksınız. Yeni oyunlarımızla ilgili duyurularımız için https://www.facebook.com/TRTCocuk sayfamızı takip edebilirsiniz.

TRT Çocuk Yapboz İndir ve Kur 

Trt Yapboz uygulaması tamamen reklamsızdır ve güvenlidir. Google Play Store üzerinden indirilmektedir. HEMEN İNDİR düğmesine basmanız halinde 10 saniye içerisinde kurulum sayfasına yönlendirileceksiniz. Buradan kur düğmesine bastıktan sonra otomatik kurulum gerçekleşecektir.

TRT Yapboz Oyunu Videosu 

Trt çocuk yapboz oyununun içeriğini görmeniz ve oynanışını anlayabileniz için hazırlanmış olan videoya göz atabilirsiniz.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar