Tüm Uygulamaları Toplu Kapatma Android Uygulaması

Tüm Uygulamaları Toplu Kapatma Android Uygulaması

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu194 Kb
ÜreticiArtefatos CS Brasil
İşletim SistemiAndroid 2.2+
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (194 Kb)
485 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Close ALL Applications Android tabanlı telefonunuzda arka planda çalışan tüm uygulamaları tek bir tıkla kolayca kapatmak için yapmanız gereken tek şeyclose-active-applications-android bu uygulamayı google play store aracılığı ile sitemizden indirmeniz ve çalıştırmanızdır.  Close All App uygulaması ile arka planda çalşan ve gereksiz ram kullanan cep telefonunuzu yavaşlatan sayısız uygulama ile tek tek uğraşmak yerine toplu kapatma seçeneğine sahip olacaksınız. Sontoplu uygulama kapatmay Xperia, samsung galaxy, htc ve daha bir çok android kullanan telefonda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu uygulama ücretsizdir. Hiçbir ekstra kurulum sorunu yaşatmaz.  Uygulamanın amacı temizlik değildir. Sadece uygulama arka planda çalışırken işgal ettiği tüm rami serbest bırakarak rahatlama sağlar

Yalnız Bu uygulamayı kullanırken arka planda yaptığınız bir çalışmanız var ise kaydetmeyi unutmayınız. Çünkü arka planda unuttuğunuz anda bu uygulama tüm arka plan çalışmalarını kapatır ve kaydedilmemiş tüm bilgileri kaybetmenize neden olabilir.

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

485 kez indirildi
Halit Vuran