Türkçe Q Klavye Android Uygulaması

Türkçe Q Klavye Android Uygulaması

Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu3 Mb
Üreticiceviktavsan
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (3 Mb)
824 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Türkçe Q Klavye Android UygulamasıTürkçe Q Klavye Android Uygulaması

Android tabanlı tüm cep telefonu ve mobil aygıtlarınızda kullanabileceğiniz Q Klavye düzenini oluşturan ücretsiz bir uygulamadır. Üretici tarafından halen geliştirilmekte olan bu uygulama ile tüm klavye seçeneklerini Türkçe Q klavye düzenine dönüştürebileceksiniz.

Üreticinin açıklaması

Türkçe Q Klavye, adından da anlaşılacağı üzere, android cihazlar için geliştirilmiş ve halen geliştirilmekte olan bir klavye uygulamasıdır. Uygulama bu adresten indirilebilir.
Uygulama kurulduktan sonra, ayarlardan aktif hale getirilmelidir. Klavye aktif kale geldikten sonra ekrana “Bu yöntem, şifreler hariç, kişisel veriler ve kredi kartı numaraları dahil girdiğiniz metinleri toplayabilir.” şeklinde bir uyarı mesajı gelir. Bu mesaj Android işletim sisteminin 3. parti (yani kendisinin veya cihaz üreticisinin sağlamadığı) tüm klavyeler için verdiği standart bir uyarıdır. Yani hangi klavyeyi kurarsanız kurun bu uyarı ile karşılaşırsınız. Türkçe Q Klavye açısından bu mesajdan endişe duymanızı gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Gönül rahatlığı ile kurabilirsiniz.

BU UYGULAMANIN ÇALIŞMASI IÇIN HIÇBIR ÖZEL IZIN GEREKMIYOR.

Android uygulamalar cihazınızın, internet erişimi, sd kartınıza veri yazma, telefon rehberinize erişme vb. gibi bazı önemli özelliklerini kullanacaksa sizden izin almak ve bu özellikleri kullandıklarını ifade etmek zorundadırlar.
Türkçe  Q Klavye bu izinlerin hiç birini kullanmaz. Dolayısıyla internete erişebilmesi, klavyeden girilen metinleri sd kartınıza depolayabilmesi vs. mümkün değildir.
1.0.5 a-f harfleri yer sorunu düzeltildi.
1.0.6 düşük çözünürlüklü ekranlardaki taşma sorunu düzeltildi.
1.0.10 shift (büyük/küçük harf) sorunu düzeltildi
824 kez indirildi
Halit Vuran