Turkcell Hesabım Apk indir

Turkcell Hesabım Apk indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu63.5 Mb
ÜreticiTurkcell Aş
İşletim SistemiIos 7.0+
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (63.5 Mb)
863 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Türkcell Hesabım Uygulaması, birden fazla hat kullanan kişiler veya ağırlıklı olarak çok fazla hat kullanan şirketlerin çok işine yarayacak bir uygulamadır. Iphone ve Ipad cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulama ücretsizdir. Sahip olduğunuz tüm türkcell hatlarınıza ait sorgulamaları tek uygulama ile tek tuşla yapabilirsiniz. Ayrıca Superonline hesabınızın takibinide yapmanız çok kolaydır. Üstelik vodafone veya türk telekom müşterisi olsanız bile superonline bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

turkcell-hesabim-apkTürkcell Hesabım uygulaması ile size ait tüm Turkcellhatlarınızın kalan kullanımlarını takip edebilir, güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. TLyükleme yapabilir, tarife ve paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Ayarlarım alanından hat ayarlarınızaulaşabilir, 4.5G internet hizmeti, yurt dışında kullanım, rehber işlemleri ve kullandığınız servislerle ilgili ayarları belirleyebilirsiniz.

Superonline kullanıcısı iseniz Hesap ekle özelliğini kullanarak Superonline ürünlerinize dair kullanımlarınızı takip edebilir, faturanızı görüntüleyebilir ve fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer operatör kullanıcısı olarak Superonline hesabınızı görüntülemek istiyorsanız Turkcell Hesabım uygulamasına kayıt olduktan sonra e-posta adresiniz/GSM numaranız ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapabilirsiniz.

863 kez indirildi
Halit Vuran