Uber Apk Android

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiUber Tech
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Uber Android Uygulaması Google Play Store güvencesi ile indirilebilir durumdadır. Uber bu yazıyı yayına hazırladığımız günlerde dünya genelinde büyüdükçe büyüyen bir sistem olmaya devam ediyordu. Kendisine ait hiçbir aracı ve çalışanı olmadan dünyanın en köklü otomotiv firmalarına piyasa değeri olarak yaklaşan hatta General Motors gibi şirketleri geride bırakan bir yapı olarak göz dolduruyor.

Uber Nedir, Nasıl çalışır, Nasıl Para kazanılır ?

Uber, gece gündüz hızlı ve güvenilir yolculuk için kullanabileceğiniz bir yolculuk paylaşım uygulamasıdır. Park yeri aramaya, yolda taksi ya da otobüs

uber uygulaması indir

beklemeye gerek yok. Uber ile yolculuğa başlamak için bir tuşa basmanız yeterlidir; ayrıca birçok şehirde nakit ya da kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

İster havaalanına ister şehir merkezine gidin, her ihtiyaca uygun bir Uber mutlaka vardır. Uber dünyada 500’den fazla şehirde kullanılmaktadır—uygulamayı indirin ve bugün ilk yolculuğunuza çıkın

Uber kullanmak çok kolay—şöyle çalışıyor:

– Hemen uygulamayı açın ve bize nereye gideceğinizi söyleyin
– Uygulama konumunuzu kullanır, böylece sürücünüz sizi nereden alacağını bilir.
– Sürücünüzün fotoğrafını ve araç ayrıntılarını görebilecek ve harita üzerinde varışını takip edebileceksiniz.
– Ödemeyi kredi kartı, bazı şehirlerde nakit, Android Pay, PayPal veya daha fazlasıyla yapabilirsiniz.
– Yolculuk sonrası sürücünüzü puanlayabilir, Uber deneyimini geliştirmemize yardımcı olmak için geri bildirimde bulunabilirsiniz. Ayrıca yolculuk makbuzunuzu email ile alırsınız.

A’dan B’ye hızlıca gitmenin kolay bir yolunu mu arıyorsunuz? Hesaplı ve konforlu seçeneğimiz olan uberXL’i kullanın

Güvenli ve kolay bir şekilde taksi çağırmak ister misiniz? uberTAKSİ kullanın—yolculuk güzergahını haritan takip edin ve yolculuk ücretini kredi kartıyla ödeyin.

Daha lüks bir deneyim ister misiniz? UberBLACK ile üst sınıf bir araç kullanın. İster büyük bir grupla seyahat edin, ister erişilebilirlik özellikleri bulunan bir araç isteyin—Uber ile çok fazla seçeneğiniz var.

Uber ile ilgili olarak Ekşi Sözlükte girilen Şu entry aslında işin özeti gibi duruyor. 

Taksi ve şöförlük sistemini kökten değiştirecek bir san francisco start-up’ı.

şöyle ki, bir iphone app’leri var. katılmak isteyen, uygun arabası olan ve programa seçilecek şartları sağlayan herkese içinde yalnızca o app ve birkaç gerekli navigasyon uygulaması olan bir iphone hediye ediliyor. kullanıcılar sisteme giriş yapınca, uber app’i sürekli yerlerini merkeze gönderiyor.

işin son kullanıcı tarafında, ben, sade bir vatandaş olarak taksiye ihtiyacım olduğunda kendi iphone’umdaki uber app’ini açıyorum, giriş yapıyorum, diyorum ki en yakın aracı bana gönder şuraya gidicem. alet yerimi buluyor, sonra en yakındaki aracı merkezi sisteme sorup buluyor, araçtaki iphone’a mesaj gönderiyor, kabul edilirse şöför geliyor, beni alıyor aracıyla.

yolculuk başlayınca, app taksimetre gibi davranarak yolu hesaplıyor, yolculuk bittiğinde ücret benim hesabıma borç, şöförün hesabına alacak olarak yazılıyor, masraf kredi kartımdan çekiliyor. bu sırada app kendine de bi %20 komisyon alıyor tabii. sürücüyü gerekirse puanlıyabiliyorsunuz da.

yalnızca iphone ile değil, android ile veya sms yoluyla ve hatta mobil web arayüzünden de kullanabiliyorsunuz.

Bir yere gitmenin en kolay yolu

Bir dokunuşla aracınız doğrudan size gelir. Araca binin, sürücünüz tam olarak nereye gideceğini bilir. Gideceğiniz yere vardığınızda tek yapmanız gereken araçtan inmek. Ödeme tamamen sorunsuz olarak halledilir.

 Her zaman, her yerde

Günlük işe gidiş geliş. Şehirde alışveriş. Sabah erken saatte uçuş. Akşam arkadaşlarla buluşma. Nereye giderseniz gidin, hiçbir rezervasyona gerek kalmadan araç bulmak için Uber’e güvenin.

Hesaplı yolculuktan lüks yolculuğa

Ekonomik araçları her zaman gündelik fiyatlara bulabilirsiniz. Özel gü

nlerde, normal günlerde ya da sadece daha geniş alana ihtiyaç duyduğunuzda, siyah bir sedan veya SUV çağırın.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar