Ücretsiz Ajanda – Organizatör Programı

Ücretsiz Ajanda – Organizatör Programı

Lisans
Dil
Dosya Boyutu535 Kb
ÜreticiExtora
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (535 Kb)
3587 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

exstora www.ucretsizprogram.orgBu tanıdık geliyor mu? Bir toplantının ayrıntıları, veya bir dosyanın nereye gönderileceği veya acilen bir not almanızmı gerekiyor. Ama baş ucunuzda kullanabileceğiniz güncel bir ajandanız yokmu? 

İşte tamda bunun için kullanılabilecek muhteşem bir yazılım.  Tam bir ajanda ne yapabiliyorsa aynısını yapıyor yanlız bunun en büyük avantajı elektronik olması. Bir bilgiyi aramanız gerekiyorsa sayfaları çevirmeniz gerekmeyecek, arama tuşuna basıp arayacak ve istediğinize hemen ulaşacaksınız.  Veya her yıl yenilenen bir organizasyon veya kutlamamı var not alın o sizin için her sene bunu hatırlasın. 

Exstora ile, en kısa zamanda akla gelen bir düşünce yazabilirsiniz. Yeni bir not oluşturmak için, sadece ilgili bölümünün yanındaki çift tıklatın.

Kişisel düzenleyici yazılımı: gelecek için planlar, etkinlikler
Planlama olaylar ve gelecek için planlar oluşturmak Exstora kişisel düzenleyici (PIM) ile daha kolay ve daha rahat olacak.  Sadece dahili takvimde bir tarih seçin ve planlanmış bir olay veya YAPILACAKLAR bölünüe gitmek için çift tıklayın.
Günlüğü: yaşam olayları dolu ise, bir günlük tutmak
Günlüğü sekmesini açın ve bugün meydana gelen ilginç şeyler yazın: Bu Exstora bir günlük oluşturmak gerçekten çok kolay.
Taşınabilir ve kompakt yazılım: sizinle bilgi taşımak
Bir flash sürücü programı çalışırken optimize kod oldukça kompakt iken, her zaman elinizin altında verileri sağlar ve program çok yer almayacağız.
Düşüncelerinizi ve veri sıralamak
Eğer kısa notlar ya da etkinlikler düzenlemek gerekirse, sadece ihtiyacınız olan notu veya olay yakalama ve gerekli bölüm (notlar) veya gerekli tarihi (olaylar) sürükleyin.
Irtibatta kalmak
Dahili RSS / Atom Okuyucu ilginizi olan haber indirmek ve dikkatli bir şekilde kişisel veritabanına kaydeder.
İletişim
TODO, Günlüğü, ve Etkinlikler ile tek bir yerde kişilerinizi tutun. Cep telefonunuzdan veya Outlook kişileri alın. Exstora vCard dosyaları (. Vcf) ithal destekler.
Raporlama ve iletişim
Yerleşik iCal dosyaları ithal ve ihraç özelliği çoğu Exstora organizatör kişisel verileri senkronize izin vermekle birlikte Rapor Yöneticisi, size planları, günlük ya da notları (sert bir kopyasını oluşturmak) çıktısını sağlayacak popüler organizatörler yazılım.

Ücretsiz Ajanda Organizatör programı İndir

3587 kez indirildi
HalitV

Ücretsiz Ajanda – Organizatör Programı Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. toprak180 dedi ki:

  DOSYA İNDİRME BAŞLAMIYOR

 2. toprak180 dedi ki:

  ÇOK HIZLISIN SAOL

 3. NEŞE dedi ki:

  AMA ÇALIŞMIYOR

  • Halit V. dedi ki:

   Şimdi indirip kurdum çalışıyor herhangi bir problem görünmüyor. Nasıl bir sorun yaşadığınızı söylerseniz size yardımcı olmaya çalışayım.