Site Takip Programı

Site Takip Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.37 Mb
ÜreticiErkoz Yazılım
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.37 Mb)
2396 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 2 Oyu: 3.5]

Site Takip Programı Programını Bedava indirebilirsiniz.  Apartman ve site yöneticilerinin en çok zorlandıkları noktaların başında aidat ve gelir gider takip işlemleri gelmektedir. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu aidat takip ve yönetim programı size aidat takibi yapma konusunda çok kolaylık sağlayacaktır.

site takip programı ücretsiz indirApartman ve site yöneticileri için tasarlanan  kullanımı gayet kolay hiçbir zorluk ile karşılaşmadan aidat tasibi ve diğer gelir gider işlemlerinizi yapabilmenize olanak sağlayarak yükünüzü azaltıyor.  Teknoloji ile arası çok iyi olan birisi olmasanız bile basit kullanımı sayesinde işlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde yapacaksınız. Özellikle belirli bir işte çalışıp site yöneticisi olan kişilerin zorlanmadan yöneticilik işlemlerinizde size yardımcı olabilecek bedava bir apartman/site aidat takip programıdır.

Aylık aidat ve diğer düzenli ödemelerinizi herbirini bir işlem olarak programa kayıt ettikten sonra istediğiniz zaman bu makbuzlara kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.  Ücretsiz bir apartman aidat takip programı arıyorsanız bu program işinizi görecektir. Mutlaka kullanıp işlerinizi hafifletin.

 

2396 kez indirildi
Halit Vuran