Ücretsiz avast! 2014 Free Antivirüs Programı

Ücretsiz avast! 2014 Free Antivirüs Programı

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
841 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Avast! 2014 Daha önce burada tanıtımını yapmış olduğumuz  ücretsiz antvirüs programının 2014 versiyonudur.

Yeni özellikle eskiye nazaran birçok yeni güncellemeler gelmiştir.

Antivirüs ve Antispyware bölümlerinde yenilikler yapılmış, türkçe arayüzü ile güzel ve kullanışlı bir program haline gelmiştir.

Bulut tarama

Savunma Kalkanı

Antispyware koruması

Otomatik yazılım güncelleştirme özelilği

Disk Kurtarma  gibi birçok özellikle tam bir koruma sağlamayı hedefleyen firma gittikçe artan veritabanı gücüylede kullanıcılara ücretsiz bir koruma programı sunmaktadır.

Program için Üretici Firmanın Açıklaması ;

Paranız gerçekten hırsızlığa karşı güçlü bir korumaya ihtiyaç duyar. avast! SafeZone ile, online bankacılık işlemlerinizi otomatik olarak ‘sanal pencerede’ yürütmek üzere ayarlayabilir ve hassas işlemlerinizin korunmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz. Açık artırma siteleri, bilet satın alma işlemleri, otel ve uçak rezervasyonları, çevrim içi oyunlar veya para transferi işlemleri için idealdir ve kullanımı son derece kolaydır.

Hacker’lar genelde güncel olmayan uygulamaları, tarayıcıları, PDF okuyucuları vs hedef alır. Bu nedenle, birçok virüs ve malware tehlikeleri bu güncel olmayan uygulamaları fırsat bilir. Bu programları güncellemek güvenlik tehlikesi arzettiğinden önemlidir. Premier’in Yazılım Güncelleyicisi bunu sizin için otomatik olarak yapar ve, güvenlik açığı olan programların son versiyonunu kullanmanızı sağlar.

İndir

 

841 kez indirildi
Halit Vuran