Ücretsiz Avira Antivirüs 2019

Ücretsiz Avira Antivirüs 2019

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.55 Mb
ÜreticiAvira
İşletim SistemiWindows Tümü
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (5.55 Mb)
618 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 5]

Avira Antivirüs Programı Free Son Versiyonu

avira Avira Antivir Antivürüs programı 2019 Versiyonu çok gelişmiş sezgisel gücü ve geniş veri tabanı sayesinde bir çok antivirüs testinde en başarılı antivirus programlarında başı çekmektedir. Bu yazımızda her ne kadar 2013 olarak başlık atılmış olsa bile zaman içerisinde yazımız sürekli olarak güncellenmiş ve indirme linkimiz son versiyona yükseltilmiştir. 

Gerçek Zamanlı koruma sağlayan, Sezgisel gücü yüksek, veritabanı güçlü olan hızlı ve hafif bir antivirüsmü arıyorsunuz.  Avira Antivirüs Tam Aradığınız yazılımdır. Kurun ve Unutun.. Kesinlikle emin ellerde olacaksınız.

Ücretli sürümü ile arasında çok büyük farklar bulunmayan bu yazılım birçok güvenlik testinde her zaman bir numara olmuştur.

Başarı ortalaması %98-99 arasında değişmektedir.  Kurulum veya kurulum sonrasında bir problem yaşarsanız konu altına yardım talebinizi bırakın.. En kısa sürede dönüş yapmaya çalışırım.

Kaspersy Antivirus Free İndir

Avira Antivirüs İndir ve Kur

Avira Antivir programı kurulum dosyası 5.5 mb boyutundadır. İndirmek için hemen indir düğmesine basmanız yeterlidir. İndirme çok kısa bir süre içerisinde başlayacaktır. Daha sonra yapmanız gereken indirme dosyasını çalıştırmak ve kurulumun başlamasını sağlamaktır. Bu süreçten sonra genel olarak avira ayarları varsayılan olarak yeterlidir. İleri ileri diyerek kurulumu sonlandırabilirsiniz.

Kurulum bittikten sonra avira antivirüs programı büyükçe bir güncelleme yapacaktır. Daha sonra tam bir sistem taraması yapılması size önerilecektir. Bunu taramayı yapmanız halinde avira taranan tüm dosyaları hafızasına alacak ve bundan sonra sadece indirilecek yeni dosyalara odaklanacaktır.

618 kez indirildi
Halit Vuran

Ücretsiz Avira Antivirüs 2019 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Janessa dedi ki:

    L&9np;im#ressio3e dal brano che hai linkato è che questo forse vuole mettere troppa "roba" tutta insieme mentre il groove sotto "pompa" poco. Dici di no?! Se no di analogo che altro mi consigli, che di questo genere non ho niente?Simone