Ücretsiz Open Office Ofis Yazılımı

Ücretsiz Open Office Ofis Yazılımı

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
1041 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

open office Open Office, Açık kaynak kodlu ücretli MS Office alternatifi kaliteli bir yazlıımdır.  Ücret ödemek istemeyen, lisans veya internette korsan yazılım peşinde koşmak istemeyenler için ideal bir programdır.

Ms Office ile neredeyse tam bir uyum içinde çalışmaktadır.  Türkçe Dil Seçeneği ile, Word, Excel, Access benzeri veritabanı ile sizlere büyük kolaylık sunar.

OpenOffice.org , “tüm platformlarda çalışan uluslararası ve lider bir ofis yazılımı yaratma” amacıyla kurulan, açık kaynak kodlu bir yazılım projesidir. OpenOffice.org’un tüm arayüzleri ve XML tabanlı dosya biçimi açık standartlara sahiptir.

OpenOffice.org projesi kapsamında oluşturulan kelime işlemci, tablolama yazılımı, sunum ve çizim programları, her zaman alışılan ofis programlarıyla tam uyumluluk sağlar. Bu nedenle diğer (ücretli) ofis yazılımları için en önemli ve ücretsiz alternatiflerden biridir. OpenOffice.org’un güncel sürümleri tamamen Türkçe’dir.

 

Türkçe OpenOffice.org projesi, dünyanın dört bir yanındaki Türkçe dilini konuşanlara yönelik olarak bu ürünün bilinirliğini artırmak amacıyla başlatılmıştır. Bu amaçla, proje çerçevesinde OpenOffice.org kullanıcıları,

  • Bilgilendirici web sayfaları ve belgelere ulaşabilecekler,
  • Güncel Türkçe OpenOffice.org yazılımını temin edebilecekler,
  • Türkçe OpenOffice.org yansılarına ulaşabilecekler,
  • Türkçe dil desteğini geliştirebilecekler,
  • İmla denetimi gibi konularda Türkçe dil desteğini verebilecekler
  • Türkiye ve Türkçe konuşulan ülkelerde OpenOffice.org’un yaygınlığını artırabilecekler.

Sağda yer alan çubukta, çalışmayla ilgili hazırlanan bağlantılara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Soldaki menüler ise, genel olarak OpenOffice.org projesi hakkında İngilizce bilgi verecektir.

Versiyon 3.3.0

İndir

 

1041 kez indirildi
Halit Vuran