Ücretsiz Turquaz Muhasebe Programı

Ücretsiz Turquaz Muhasebe Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu23.8 Mb
ÜreticiTurquaz
İşletim SistemiWindows Tümü
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (23.8 Mb)
13961 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 2 Oyu: 5]

turquaz www.ucretsizprogram.org

Ücretsiz Turquaz Muhasebe Programı

Tamamen ücretsiz olarak geliştirilen açık kod yapısı ile istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz kod bilginiz varsa kendinize özgü programı yarabileceğiniz özgür bir yazılımdır.  Açık kaynak olması sebebiyle sürekli geliştirilebilir ve kullanıcıllar tarafından sürekli kontrol altında tutulur.

Turquaz, açık kaynak kodlu, modüler bir muhasebe yazılımıdır. Piyasada bulunan programların network sorunları, kısıtlayıcı lisansları, kullanıcı istekleri doğrultusunda yeterli gelişimi göstermemesi ve Linux işletim sistemi üzerinde çalışmaması sebebiyle yazılmıştır. Gelişimi Turquaz ekibi tarafından sourceforge.net sitesinde yapılmakta.

  • İçerdiği lisansı ve felsefesi gereği turquaz programını geliştiricilerin ismini belirttiğiniz sürece istediğiniz gibi kullanabilir, değiştirebilir veya dağıtabilirsiniz.
  • Turquaz, java programlama dili ile yazıldığından, java yüklü bütün makinalarda platform ve bilgisayardan bağımsız olarak çalışır. Örneğin, GNU Linux, Microsoft Windows (tüm), Sun Solaris, Mac OSX… Java programını bu adresten indirebilisiniz.
  • Turquaz, sunucu istemci mimarisiyle sql sunucusu altında çalıştığından tam network desteğine sahiptir. 1 kullanıcıdan sınırsız kullanıcıya kadar birbiriyle çelişmeden aynı platformüzerinde çalışabilirsiniz. Network kurulumu aracılığıyla, birbirinden bağımsız olan bayi veya bölümlerin tek bir merkezde toplanması sağlanabilir.

yukle

13961 kez indirildi
Halit Vuran