Unchecky

Unchecky

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu861 KB
ÜreticiReason
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (861 KB)
709 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Unchecky Nedir, Nasıl Kullanılır, Ne işe Yarar ? Ücretsiz Unchecky İndirin..

Unchecky bir program kurarken kurmak istediğiniz programın içerisinde herhangi bir başka programın, toolbarın veya rahatsız edici herhangi başka unsurların kurulmasını engelleyen çok kullanışlı ve ücretsiz bir güvenlik programıdır.

Herhangi bir yazılımı yüklediğinizde isteğiniz dışında Yazılım yüklerken, yükleyicinin her ne pahasına olursa olsun istenmeyen programları yüklemeye çalıştığını hissettiniz mi? Bir onay kutusunu kaçırıp, sonrasında saatlerce reklam yazılımları kaldırmaya çalıştınız mı? Yazılımı yükledikten sonra, yeni bir ana sayfa, yeni bir arama motoru, hatta yeni bir tarayıcınız olduğunu gördünüz mü?
Unchecky, bu istenmeyen programları bilgisayarınızdan uzak tutmayı amaçlamaktadır.

İşaretleri kaldırır

Unchecky otomatik olarak alakasız tekliflerin işaretini kaldırır, hem daha az fare tıklaması yapmanızı hem de istenmeyen bir uygulamanın onay kutusunu kaçırmamanızı sağlar.

Uyarır

Yükleyiciler genellikle kurulumun doğal bir parçası gibi ek programları gizlice yüklemeyi dener. Unchecky istenmeyebilecek türden bir teklifi kabul etmeye çalıştığınızda sizi uyarır, yanlışlıkla kabul edilmesi olasılığını azaltır.

Otomatik güncelleştirilir

Yükleyin ve unutun. Yeni bir sürüm mevcut olduğunda Unchecky güncellemeleri otomatik olarak yükler, böylece en son sürümü çalıştırıp çalıştırmadığınızdan endişelenmenize gerek kalmaz.

Unchecky Videolu Anlatım

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

709 kez indirildi
Halit Vuran