WhatsApp Business Android App

WhatsApp Business Android App

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiWhatsapp Inc
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
154 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

WhatsApp Business,  WhatsApp  uygulamasının iş için geliştirilmiş bir versiyonudur. Müşterileriniz, personelleriniz arasında kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ücretsiz olarak tam sürüm olarak yükleyebileceğiniz ve kullanabileceğiniz Whatsapp Business ile normal programa göre İş profili oluşturma, iş mesajlaşma araçları, sabit numara desteği sunmaktadır.  En önemli konuların başında iş profili oluşturduğunuzda konim bilgilerinden firmanızın tüm iletişim bilgilerine kadar bir çok şeyi insanlara açmış oluyorsunuz böylelikle daha kolay bulunabilirsiniz. Whatsapp Messenger ve Whatsapp business aynı telefona yüklenebilir ve ayrı ayrı dataları saklanabilmektedir.

WhatsApp Uygulamasında bulunan özelliklere ek olarak, WhatsApp Business şunları içerir:

• İŞ PROFİLİ: Müşterilerinizin değerli bilgileri (web siteniz, konumunuz veya iletişim bilgileriniz gibi) bulmasına yardımcı olmak için işletmeniz için bir profil oluşturun.

• İŞ MESAJLAŞMA ARAÇLARI: Müsait değilken Uzakta mesajı, size ilk mesaj attıklarında kendinizi tanıtan ve bilgilendiren Karşılama mesajını kullanarak müşterileriniz için daha ulaşılır olun.

• SABİT TELEFON HATTI/SABİT NUMARA DESTEĞİ: WhatsApp Business’ı sabit hat ile veya sabit bir telefon numarasıyla kullanabilirsiniz ve müşterileriniz bu numarayla sizinle mesajlaştırabilir. Doğrulama sırasında, telefon görüşmesi üzerinden kodu almak için “Beni ara” seçeneğini seçin.

• WHATSAPP UYGULAMASI VE WHATSAPP BUSINESS’I BERABER KULLANIN: Hem WhatsApp Business’ı hem de WhatsApp Uygulamasını aynı telefonda kullanabilirsiniz, ancak her uygulamanın kendi özel telefon numarasına sahip olması gerekir.

• WHATSAPP WEB: Müşterilerinize bilgisayarınızın tarayıcısından daha etkin bir şekilde yanıt verebilirsiniz.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

154 kez indirildi
Halit Vuran