WhatsApp Messenger İos İndir

WhatsApp Messenger İos İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu18.6 Mb
ÜreticiWhatsApp Inc.
İşletim Sistemiİos
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (18.6 Mb)
552 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

WhatsApp Messenger Hızlı Mesajlaşma Uygulaması İndir –

Iphone ve Ipad İçin Mesajlaşma Uygulaması

WhatsApp Messenger, iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanılabilecek olan çok popüler bir ücretsiz anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

Uygulama ile her türlü sisteme sahip olan cihazlarla anlık mesajlaşma ve resim gönderip alma işlemlerini kolaylıkla ve ücretsiz yapabilirsiniz. Android,  Windowsphone veya İos arasında herhangi bir sorun oluşturmadan kolaylıkla kullanılabilmektedir. whatsapp

WhatsApp Kullanımı

Uygulamanın kullanımı çok basittir. Uygulamayı indirmeniz ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama size Telefon numaranıza göre size bir hesap oluştur. Daha sonrasında ise otomatik olarak telefonunuzun kişi listesinde Whatsapp kullanan tüm arkadaşlarınıza ulaşabilirsiniz. Program Bu tanıma sistemi sayesinde kişileri tek tek kaydetme gibi bir sorundan sizleri kurtarmaktadır.

Çevrim İçi veya Çevrimdışı olmaksızın tüm arkadaşlarınıza anlık mesaj veya resim gönderebilirsiniz. Ofline durumdaki kişilere online oldukları anda gönderdiğiniz bilgiler ulaşacaktır.

Kısacası WhatsApp Tüm Telefon ve Tabletlerde mutlaka olması gereken bir uygulamadır.

Dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından kullanılan WhatsApp‘ı akıllı telefonlarınız üzerine kurarak, arkadaşlarınızla ücretsiz bir şekilde mesajlaşmaya hemen başlayabilirsiniz.

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

552 kez indirildi
Halit Vuran