Windows 10 Adblock indir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiBetaFish
 • İşletim Sistemi W
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Microsoft Edge, Google Chrome, Opera browser için Reklam Engelleme Programı

AdBlock, Win 10 için kullanabileceğiniz ücretsiz bir reklam engelleme Programıdır. Windows 10 kullanıyorsanız ve tarayıcı olarak Microsoft Edge, Google Chrome ,Opera tarayıcılarından birini veya hepsini kullanıyorsanız ve Reklamlar sizi rahatsız ediyorsa bedava olarak bu programı indirip reklamlardan kurtulabilirsiniz.  Gerçi Adblock için google tarafından satın alındığı yakın bir zamanda google reklamlarının beyaz bayraklı olarak işaretleneceği ve diğer reklamların engelleneceğine dair söylentiler dolaşmaktadır.   Dedikoduyu bir tarafa bırakarak programı tanıtmaya devam edelim.  En iy Reklam Engelleme eklentilerinin başında gelen Adblock internette dolaştığınız sayfalardan özellikle zararlı içerikli reklamlar nedeniyle bilgisayarınıza gelebilecek zararları ve internetin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz.

adblock-windows-10-indir-downloads-ucretsizNot olarak belirteyim ; Reklamlardan gelir elde eden temiz ve iyi sitelerde bu eklentiyi kapatmanız kaliteli sitelerin ayakta kalması için önemlidir. 

Ücretsiz, hızlı ve güvenli bir şekilde reklam engelleme eklentilerinden olan adblock neredeyse tüm tarayıcılarla tam uyumlu olması ile göze batıyor. Microsoft Edge içinde tam bir uyum ile çalıştığınıda söyleyebiliriz.

Program işini iyi yapıyor bunu açıkça söyleyebiliriz.  Bir çok reklam eklentisinin yaptığı gibi reklam alanlarını boş bırakmamakta aynı zamanda Banner’larıda yok ederek sadece web sayfasını size sunmaktadır.

Üreticinin Açıklaması (Google Translate ile çevrilmiştir. )

AdBlock. 200 milyondan fazla indirme ile 1. reklam engelleyici. Bloklar, YouTube, Facebook ve başka bir yerde web üzerinde reklamlar. Orijinal AdBlock otomatik olarak çalışır. , Göze batmayan reklamları görmeye devam favori siteleri beyaz listeye veya varsayılan olarak tüm reklamları engellemek seçin. Sadece yükledikten sonra favori web sitesini ziyaret ve reklamlar yok bakın! NOT: * Mütevazi reklamları web sitelerini desteklemek için engelleniyor değildir. AdBlock her sekmede çalışır çünkü * Eğer tarih ve web sitesi verilerine erişmek zorunda hakkında görmek bildirim otomatik olarak oluşturulur. Ama aslında tarama geçmişinizi izlemek ya da düzgün çalışması için kişisel bilgilerinizi gerektirmez.

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar