Chrome Zenmate indir

Chrome Zenmate indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu20 Kb
ÜreticiZenguard
İşletim SistemiWin, Mac, Linux
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (20 Kb)
1367 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Chrome için Zenmate uygulaması Yasaklı sitelere girmenin en kolay yolu. Eklentiyi indirin ve kurun böylelikle IP adresinizi gizlemiş olacaksınız. İnternette dilediğiniz web sitesine girebilir ve içeriğine ulaşabilirsiniz. Facebook, Twiter, youtube gibi özellikle ülkemizde sıklıkla erişim engeli gelen web sitelerine hız kaybını en aza indirerek girin. Bu ücretsiz VPN eklentisini mutlaka deneyiniz.

zenmate güvenli internetZenmate eklentisi, hem Chromium tabanlı web tarayıcısı olan Google Chrome ve benzeri tarayıcılar için hemde Firefox ve Opera için hazırlanmış ücretsiz ve kaliteli bir proxy eklentisidir. Bu yazımızda sadece chorome için olan eklenti tanıtılmıştır.

Firefox kullanıcıları için zenmate eklentisini indirmek için buraya tıklayınız. 

Kurulumu yaptıktan sonra yapmanız gereken ilk işlem kayıttır. Bu kısa işlemden sonra size 4 farklı ülkeden proxy seçimi şansı sunmaktadır. Bu seçimden sonra bulunduğunuz alanda ulaşamadığınız tüm web sitelerine erişiminiz doğuyor.  Temel mantık geçmiş zamanlarda çokça uğraştıran proxy ayarlarının artık hem ücretsiz hemde çok basit bir şekilde bir eklenti ile sağlanmış olmasıdır.

Bulunduğunuz ülkeye uzaklık ve yoğunluk nedeni ile bazı zamanlarda internet hızlarınızda yavaşlamalar söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda proxy ülkesini değiştirmeniz sizin için daha hızlı bir internet olanağı sağlayacaktır.  Şuan için sunulan ücretsiz proxy ülkeleri ; Romanya, Almanya, Hong Kongve Abd dir.  Ülkemize yakınlık olarak bakıldığında Romanya ve Almanya en uygun proxy tercihlerindendir.

ZenMate Nedir? Nasıl Kullanılır? Yasaklı Sitelere Erişim Videolu Anlatım

 

1367 kez indirildi
Halit Vuran