Winrar Linux indir

Winrar Linux indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu528 Kb
ÜreticiRar Lab
İşletim SistemiLinux
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (528 Kb)
477 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Winrar Sıkıştırma Programı 32 Bit İndir ve Yükle

Winrar çok kullanışlı ve güçlü bir sıkıştırma programıdır. RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z ve 7-Zip formatlarında sıkıştırılmış verileri açabilir. Dünyaca ünlü sıkıştırma programı Winrar Linux Son sürümü ile karşınızdayız. Winrar 5.40 32 bit versiyonuna ait indirme linklerini bulacağınız yazımızda size winrarı indirmeniz ve kurmanız konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. Ülkemizde linux çok fazla bilinmesede yavaş yavaş artan bir kullanıcı kitlesi bulunmaktadır. Haliyle ihtiyaç duyulan programlarda aranmaya başlanmaktadır. Winrar Bir çok sıkıştırma programına göre oldukça iyi sıkıştırma oranlarına sahiptir. Ayrıca komut ile kontrol edebilmek winrarı daha kullanışlı hale getirmektedir.

Linux için WinRAR 5.40

WinRAR güçlü bir arşiv yöneticisidir. Verilerinizi yedekleyebilir ve e-posta eklerinin boyutunu düşürebilir, RAR, ZIP ve diğer dosyaların sıkıştırmasını kaldırabilir.

Sıkıştırma konusunda WinRAR sizi kalabalığın önüne koyar. Sürekli küçük arşivler oluşturarak, WinRAR rekabetten genellikle daha hızlıdır. Bu, disk alanı, iletim maliyetleri ve değerli çalışma sürenizi de kurtaracaktır.

Özellikler:

  • WinRAR tüm popüler sıkıştırma formatlarını (RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z ve 7-Zip) destekler.
  • WinRAR multimedya dosyaları için idealdir. WinRAR en iyi sıkıştırma yöntemini otomatik olarak tanır ve seçer. Özel sıkıştırma algoritması, çoklu ortam dosyalarını, yürütülebilir dosyaları ve nesne kitaplıklarını sıkıştırır.
  • WinRAR, örneğin birkaç diskte kaydetmeyi mümkün kılarak, arşivleri kolayca ayrı hacimlere bölmenizi sağlar.
  • Web üzerinden veri gönderiyorsanız WinRAR da idealdir. 128 bitlik parola şifrelemesi ve kimliği doğrulanmış imza teknolojisi, aradığınız rahatlığı size verecektir.
  • WinRAR shareware, yani tamamen test etme şansınız var demektir. Program 40 gün boyunca tamamen ücretsiz kullanılabilir!
  • WinRAR lisansları tüm mevcut dil ve platform sürümleri için geçerlidir. Birkaç lisans satın aldıysanız, kendi kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için sürümleri bile karıştırabilirsiniz.
477 kez indirildi
Halit Vuran