WPSPIN. WPS Wireless Scanner

WPSPIN. WPS Wireless Scanner

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu485 Kb
ÜreticiBuckyNet
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (485 Kb)
426 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

WPSPIN. WPS Wireless Scanner Ücretsiz Android Wifi ağları bulma uygulaması

WPSPIN. WPS Android için bedava wifi yani Kablosuz ağları bulmanıza ve kırmanıza yardımcı olan bir radar görevi görmektedir.  WPS kablosuz Wi-Fi Ağlarını sizin yerinize bulur. Sinyali zayıf olanlar ve güçlü olanları filtreleyerek en doğru sonuca ulaşmanızı sağlar.

wpspin-apk-indirAna özellikleri WPS filtre türleri ile kablosuz Wi-Fi ağ tarayıcı ve kablosuz açık ağlara erişimi bulunmaktadır.

Tarayıcı temel işlevi, ağlar türleri arıyor talep üzerine otomatik tarama, hızlı ve yavaş normal tarama, turbo tarama vardır WPS WPS WPA, WPA2 WPS, bir ağ bağlantısı durumu ve kablosuz ağlar açıklaması için arama için arama için arama.

Diğer Kablosuz Wi-Fi ağları kurulumu Kablosuz Wi-Fi çağırmak için Wireles Wi-Fi ağları, açık ağda tıklayın açmak için bağlı için.

WPS WiFi-Erişim Noktaları kontrol için basit bir yol.

Google Play Store sürümü korumalı Kablosuz Wi-Fi ağlarında saldırı suç eylemleri gerçekleştirmek için herhangi bir işlevsellik İÇERMEZ. Bu bir hacker uygulaması DEĞİLDİR.

Bu ürün, kablosuz analiz yazılımı kullanımı kesinlikle hangi biz kendi yok kablosuz ağlarda saldırı suç işlemek için kullanmak yasaktır profesyoneller ve kablosuz tesislerin güvenlik seviyesini bilmek için istekli olan bireyler için temel bir araç olmalı veya onların güvenliğini analiz için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Ana özellikleri kablosuz ağ tarayıcı ve kablosuz açık ağlara erişimi bulunmaktadır.
Tarayıcı temel işlevselliği ağları türleri arıyor talep üzerine autoscan normal tarama,, WPS için arama WPS WPA, arama için arama vardır WPS WPA2, bir ağ bağlantısı durumu ve kablosuz ağların bir açıklaması için.
diğer kablosuz ağlar kurulum wifi çağırmak için ağlar, açık ağda tıklayın açmak bağlı için.
Basit bir şekilde kendi WPS WiFi-Access Point açığı kontrol etmek için .
Zaochesung (ComputePIN) ve Stefan Viehböck (easyboxPIN) tarafından keşfedilen Orijinal Algoritmalar, varsayılan PIN yönlendiriciler bilinen eklendi.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

426 kez indirildi
Halit Vuran

WPSPIN. WPS Wireless Scanner Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Roza dedi ki:

    beleş wifi arayanlar için şahane program.