Yeni İnsanlar ile tanışma ve arkadaş Olma şansını değerlendirin.

Yeni İnsanlar ile tanışma ve arkadaş Olma şansını değerlendirin.

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu31 Mb
ÜreticiAnomo
İşletim SistemiAndroid 3.0+
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (31 Mb)
418 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Yeni İnsanlar ile tanışma ve arkadaş Olma şansını değerlendirin.

Anomo, tanıdık tanımadık herkesle kişisel veya grup olarak sohbet edebileceğiniz, konuşabileceğiniz  ve yakın arkadaşlıklar kurabileceğiniz güzel bir Android arkadaşlık uygulaması,  Bu sohbetlerin tamamını kimliğinizi belli etmeden, kimse sizin kim olduğunuzu bilmeden yapmaanomo-androidsı işin en güzel tarafı. Uygulamanın bu özelliği size kimliğinizi anonim olarak gösterme şansı sunmaktadır. Tabi bu özellik opsiyoneldir. İsterseniz kendi kişisel bilgilerinizi dilediğiniz oranda gösterme şansına sahipsiniz.

Güvenle kullanabileceğiniz kullanışı çok basit bir uygulama olan Anomo bir çok ülkede çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Türkiyede henüz çok fazla bilinmesede kitlelere yavaş yavaş ulaşmakta diyebiliriz.

Yeni arkadaşlar edinme, flörtleşme ve sohbet gibi işlemler için kullanabileceğiniz Anomo uygulaması Android tabanlı tüm mobil cihazlarınıza ücretsiz/bedava olarak full olarak indirebilir ve hiçbir özellik kısıtlaması olmadan sorunsuz bir şekilde tam olarak kullanabilirsiniz.

Keyifili ve eğlence dolu zamanlar geçirmek için telefonunuzda bulunması gereken bir uygulamadır.

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

418 kez indirildi
Halit Vuran