Ziraat Mobil Android Apk indir

Ziraat Mobil Android Apk indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiZiraat Bankası Aş.
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi7 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
109 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Ziraat Mobil Ziraat Bankası Mobil Bankacılık Uygulaması

Ziraat Mobil, Ziraat bankasının cebinizdeki mobil şubesidir. Kullanım kolaylığı ve işlemlerinizi hızlıca yapabilmeniz sayesinde bir çok hantal mobil cep bankası uygulamalarına kıyasla daha iyidir. Kısacası devlet bankası olmanın hantallığını mobilde pek yaşamıyorsunuz.  Cebinizden eft, havale, sgk, vergi ödemeleri gibi internet şubesinden yapabileceğiniz herşeyi yapabilirsiiniz. Güvenlik olarakta ziraat onay teknolojisi sayesinde güvende olduğunuz hissine kapıyılorsunuz.   Uygulamanın basit arayüzü sayesinde aradığınızı bulmakta çok zorlanmıyorsunuz bir kaç dakikalık kurcalamadan sonra kolaylıkla yapmak istediğiniz işleme ulaşabiliyorsunuz.

Ziraat mobilde şifresiz onay seçeneğide mevcuttur. Bu güvenliği bir üst kademeye taşımış bir teknolojidir. Ayrıca açılış sayfasını özgünleştirme, ve hızlı işlem menüsü oluşturmakta kullanıcı deneyimini arttırmaktadır.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

109 kez indirildi
Halit Vuran