10 Parmak Klavye Programı

 • 1
 • 1 rating
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
100% 0% 0% 0% 0%
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
100% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
 • Lisans Ücretsiz
 • Üreticiİnfinity
 • İşletim Sistemi W
 • 1/5
 • 1 rating
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
100% 0% 0% 0% 0%

On Parmak Klavye Kullanımı ve Eğitim Programı indir  32 Bit – 64 Bit Uyumlu

infinty 10 Parmak Klavye Programı Türkçe Q Klavye için hızlı yazım eğitimi almanız üzerine tasarlanmış ücretsiz ve full bir programdır. 10 Parmak Klavye Programı ile kendinizi bir süre sonra jet hızında yazılar yazarken bulabilirsiniz. Program size sesli olarak eğitim konusunda destek sunmaktadır. Bu yazılım 10 parmak eğitiminde çok iyi bir yerde duruyor bunu belirtmekte fayda görüyorum.  Bu yazıyı hazırlarken 10 parmak f klavye kullanan birisi olarak dakikada 60 kelimenin üstünde yazabildiğimi söylemeliyim.  10 Parmak klavye kulanımı için ister  Q Klavye ister F Klavye 2016-07-30_13-43-33tercihiniz olsun eğer program içerisinde yapılmasını istedikleri her direktifi eksiksiz yerine getirirseniz mutlaka belirli bir süre sonrasında hızınızın arttığını artık klavyeye bakmadan hızlı yazılar yazdığınızı göreceksiniz.  Türkçe yazı yazmak için F klavye en uygun klavyedir. Q ise daha çok güncel teknoloji terimleri veya ingilizce başta olmak üzere latin dillerini yazarken size çok büyük kolaylık sağlayacaktır.  Sitemizde bir çok On parmak klavye eğitim programı bulmanız mümkündür. Eğer bu yazılım hoşunuza gitmediyse diğer programlarımızı deneyerek size en uygun olanı bulabilirsiniz. 

Programın Kurulumu ve Kullanımı

Öncelikle Program dosyasını indirin. Dosya tarafımızdan kontrol edilmiş ve temizdir.

Daha sonra çıkan ekranda programın kısa bir tanıtım videosu karşınıza gelecek, bu tanıtımı izleyebilir veya direk sonraki düğmesine tıklayarak kurulum aşamasına geçebilirsiniz.  Karşınıza gelecek ekranda kur düğmesine tıklayarak kurulumu başlatınız. Program kurulum ve dersleri aktaracağı klasörü otomatik ayarlayacaktır.   Eğer farklı bir alan seçmez iseniz c:\10parmak klasörüne kurulacaktır.

Daha sonrasında programa ait eğitim ekranı çıkacaktır. Parmaklarınızı aynı ekranda olduğu gibi klavyenize yerleştirin. Sağ elinizin parmaklarını j,k,l ve ş tuşlarına; sol elinizin parmaklarını a,s,d ve f tuşlarına yerleştirin. Şimdi ekranın üst köşesinde gördüğünüz metni yazmayı deneyin. Ekrandaki kırmızı işaretli parmak size yol gösterecektir. Klavyenize bakmadan sırasıyla kırmızı işaretli parmağın bastığı tuşlara basmayı deneyin. Size ayrılan zaman içerisinde metni doğru olarak girebilirseniz bir üst seviyedeki metni görebilirsiniz. Başarısız olduğunuzda metni tekrarlamanız yararınıza olacaktır.
Tekrarlamadan bir sonraki metine geçmek veya bir önceki metni görmek isterseniz ekranın sağ alt köşesindeki yeşil okları kullanabilirsiniz.

Not : Program Yandex disk aracılığı ile indirilecektir.  İndirme düğmesine bastıktan sonra yandex disk sayfasına yönleneceksiniz, buradan eğer kendinize ait bir yandex hesabınız var ise oraya aktarabilir veya bilgisayara indirme işlemini başlatmak için pencerenin sağ tarafında bulunan indir düğmesine tıklayabilirsiniz. 

 

 • 1/5
 • 1 rating
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
100% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar