101 Okey indir

  • 4/5
  • 1 rating
1 ratingX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%100%0%

101 Okey oyunu milletimiz tarafından çok sevilen bir oyundur. Android telefon ve tabletleriniz için bedava olarak indirebileceğiniz 101 Okey oyunu size sunduğu ayrıcalıklar ile çok keyifli zaman geçirmeniz için tasarlanmştır. Ücretsiz olarak indirip bir çok özelliğinden hiçbir ücret ödemeden faydalanacağınız oyun cep telefonu ve tabletlerimize çok başarılı bir şekilde uyarlanmıştır.  Oyunun çalışması için internet bağlantısı gerekmektedir. Oyunda çip mantığı bulunmaktadır. 101 Okey Plus Bedava çip kazanmak için bir çok hile deneyenler mevcuttur. Ama online oyunlarda hile çok mümkün olmamaktadır.

101 Okey indir-nasil-oynanir-püf-noktalari-hilesi nedir-bedava çip

Oyunda yapay zekaya karşı değil gerçek kişilere karşı oynayacağınızı unutmayın.  Misafir kullanıcı olarak devam edebileceğiniz gibi isterseniz facebook hesabınızıda kullanabilirsiniz. Yanlız facebook hesabınızı verirken ayarlamalarınıza dikkat edin zira haberiniz olmadan oyun ile ilgili bilgileri duvarınıza gönderebilirsiniz.

101 Yüzbir Okey Plus  oynaması çok kolay bir yapıdadır.  Oynamak için hemen oyna düğmesine basmanız yeterli gelecketir.   İsterseniz tanımadığınız kişilerle oynayabilir isterseniz dostlarınızı davet ederek oynayabilirsiniz.  Oyunda masa mantığı mevcuttur. Hali hazırda bir masaya oturarak oynayabilir veya yeni bir masa oluşturarak kendi davet edeceğiniz kişilerle karşılıklı 101 okey oynayabilirsiniz.  101 Okey nasıl oynanır bilmiyorsanız temel anlamda bilinen okeyden mantık olarak farklı değildir.  Tabi biraz kafa patlatmanız gerekiyor.  Oyunda el açabilmeniz için geçerli taşların 101 sayısını aşması gerekir.  Kağıt oyunlarındaki 51 veya 101 mantığını okey taşları ile oynadığınızı düşünün.

Soru görüş ve önerilerinizi konu altından bizlere bildirebilirsiniz.

  • 4/5
  • 1 rating
1 ratingX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%100%0%
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar