Habbo Hotel Android Apk indir

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans
  • İşletim Sistemi
  • 0/5
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Habbo Hotel Oyunu Ücretsiz İndir  – Android Apk

Habbo sanal yaşamı android cihazlarınıza taşıyan 2d grafik tasarımına sahip bir sosyal yaşam oyunudur. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı vardır. Gerçekte yan komşunuzu oyun içerisinde bulma ihtimalinizde vardır. Oyunun oynanışı ve konusu basittir. Hayatınızı bir otel odasında sürdürürken, ekip biçiyor, ticaret yapıyor, geziyor sosyalleşiyorsunuz ve daha iyi hayat standartlarına ulaşmak için çabalıyorsunuz. Yani şuanda yaptığınızdan farklı birşey değil.

Habbo hotel Türkçe olarak oyananabilmektedir ayrıca 11 farklı dil desteğide sunar.  Oyunda size tanınan alanda bir eviniz oluyor. Bu evi dekore ederek ziyaretçilerinizi ağırlayabilirsiniz veya sizde diğer online oyuncuların evine konuk olarak onların dizaynlarına bakabilirsiniz.
Habbo Hotel içerisinde ayrıca kendinize evcil hayvanlar edinmeniz mümkündür. Onları yetiştirebilir veya gıdalarından faydalanabilirsiniz. Facebook üzerinden tüm arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz.
Üretici Açıklaması  ; 

HABBO NEDİR?

Habbo, içerisinde yarattığın avatarın ile arkadaşlar edinip sohbet edebileceğin, odalar kurarak oyunlar tasarlayıp oynayabileceğin ve yaratıcılığını kullanarak çok daha fazlasını yapabileceğin çevrimiçi ve piksel sanat tarzı ile oluşturulmuş sanal topluluktur.” Harika insanlarla dolu bu ilginç yerde nerdeyse her şey mümkün…

BİR OYUNDAN DAHA FAZLASI…

Topluluğunu bul

Habbo’da keyifli vakit geçirmenin tek yolu avatarını son moda kıyafetlerle giydirmek değildir. Yüzyılın mimarı olup büyüleyici binalar inşa etmek ister miydin? Mimarlar Kulübü tam sana göre! Çılgın oyun kurma becerilerini herkese göstermek ve arkadaşlarını şaşırtmak ister misin? Yarışmalarımıza katıl! Selfi ve komik fotoğraflar çok mu hoşuna gidiyor? Kamera özelliğimizde eğlence sınırsız!

TOPLULUĞUNU BUL

Arkadaşlarınla sohbet edip takılmaktan mı hoşlanıyorsun? Habbo Grupları, forumları ve rol yapan topluluklar başlangıç için iyi seçenekler. Orduya katıl be görev için üniformanı giy, pelerinini kuşan ve dünyayı kurtar, podyumda boy göstermek için Hobbo Modasını takip et, hemşire ol ve piksel hayatlar kurtar. Şimdi katıl ve sonsuz rol yapma olanaklarını keşfetmeye başla!

KENDİNİ İFADE ET

Kendini ifade et

Habbo için yaratıcılık ve orijinallik Habbo! Her hafta katılman için birçok harika yarışma düzenlenir. Oda tasarımından fotoğraf çekimine, piksel videolardan labirentleresanatsal kabiliyetlerini ortaya çıkaracak ve harika başarılar ve ödüller kazanabileceğin tonlarca fırsat! Kendini yaratıcı mı hissediyorsun?

Habbo – EFSANEVİ Pixel sanal dünyasında YENİ arkadaşlar edin, sohbet et, alışveriş yap, istediğin role bürün, kendi odalarını tasarla ve ticaret yap!

EFSANEVİ sosyal, crafting, yaratıcılık, ticaret ve arkadaşlık oyunu Habbo artık Android cihazında!

Arkadaşlıklarını ve tasarımlarını istediğin yere götür, hareket halindeyken rol yapma oyunları oyna ve nerde olursan olur canlı etkinliklere katılarak kendi oyunlarını tasarla.

Habbo, müthiş piksel grafikleri ve 3 milyondan büyük devasa topluluğuyla, sohbet edebileceğin, kendi odalarını tasarlayabileceğin, crafting üretimi yapabileceğin, görev ve oyunlara katılabileceğin sürükleyici bir sanal dünya sunuyor.

Kişiye özel
Karakterinin nasıl görüneceğine karar ver, SENİN İSTEDİĞİN gibi görünmesi için geniş moda stillerinden seçimini yap ve arkadaşlarına hava atmak için kendi odalarını yarat. arkadaşlık, eğlence, şöhret ve her istediğin role bürünme özgürlüğünü Habbo önüne seriyor.

Sosyal
Habbo, gezegendeki gençler için en geniş SOHBET ağıdır! Yeni insanlarla TANIŞ ve yeni ARKADAŞLAR edin! Ayrıca oyunculardan oluşan Mimarlar Kulübü, Ordu, Mafyalar, Hastane, Polis Merkezi, Vikingler, Barbarlar, Korsanlar ve Büyücüler gibi çok sayıda rol gruplarından istediğine katıl, burada herkes için bir şeyler var!

Usta Mimar
HARİKA oyunlar veya ÇILGIN tasarımlar yapmak ister misin? Habbo’da kullanıcılar tarafından rüya mekânlarını yaratmak için çok çeşitli mobiler ve piksel eşyalar kullanılarak 300 milyondan fazla oda inşa edildi. Tek sınırın hayal gücün!

‘Habbo Zengini’ ol!
Habbo’da oyuncuların Habbo zengini olmaları için, ticaret yapabilecekleri kocaman bir pazar yeri mevcut! Düzenli olarak çıkarılan sınırlı sürüm mobiler ve nadireler sayesinde bu ticaret mekânı hep çok işlek! Ucuza al, pahalıya sat!

 

  • 0/5
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar