Google Play Store Kelimelik indir

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Kelimelik Nedir, Nereden İndirilir,  Nasıl Oynanır, Hileleri Nelerdir? Aklınızda Deli Sorular varsa cevaplar burada..

Kelimelik Nedir

Kelimelik, Türkçe oynayabileceğiniz şahane bir kelime bulma veya diğer bir tabirle online olarak gerçek kişilere karşı oynayabileceğiniz Scrabble oyunudur.  ürkiye’nin en çok oynanan online kelime oyunu 7 milyon üyeyi geçti! Bu başarıya ulaşmamızı sağlayan tüm oyuncularımıza teşekkür ediyoruz. Siz de Kelimelik ailesine katılmak ve arkadaşlarınızla Türkçe kelime oyunu keyfini yaşamak kelimelik-indir-androidiçin hemen ücretsiz oyunumuzu indirin.

Kelimelik Hilesi Varmı?

Evet her oyun gibi bu oyununda bir hilesi mevcut.  Ama karşınızdaki kişinin sizin gibi bir insan olduğunu unutmayın. Sadece çok zorda kaldığınızda veya oyunun tıkandığı anlarda kullanınki oyundan zevk almaya devam edebilesiniz.  Nasihatı kısa keserek size kelime bulma programını kısmına yollayayım. Bu uygulama sayesinde elinizdeki kelimeliri yazarak kelime türetme şansına sahipsiniz.

Kelime Bulucu Nasıl Kullanılır?

Elinizde bulunan harfleri birinci kutuya girin. Virgül vb. koymanıza da gerek yoktur. Eğer elinizde joker karakter varsa her bir joker karaketer için * girin. İkinci kutuya da kelimenin içerisinde geçmesini istediğiniz ifadeyi girin. Sonrasında uygun kelimeleri bul tuşuna bastığınızda bütün kombinasyonlar incelenerek Türkçe bütün kelimeler karşınıza getirilecektir.

Neden Kelime Bulma Makinesi?

İster hile olarak kabul edin ister yardımcı sizlere sunulan kelime bulma makinesi ile kelime dağarcığınızı genişletebilir, rakibiniz için de yeni olabilecek kelimeleri bulabilirsiniz : Kelime bulma makinesi

Oyunumuzun Özellikleri:

★ Kelimelik her yerde! İster mobil cihazdan isterseniz de bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.

★ Aynı anda 20’ye kadar oyun açabilir, bu sayede bekleme olmaksızın oyuna devam edebilirsiniz.

★ Facebook hesabınız ile giriş yaparak arkadaşlarınızı oyuna davet edebilir, eski ve yeni dostlarınız ile karşılıklı oynayabilirsiniz.

★ Dilerseniz rastgele oyuncular ile de oyun oynayabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

★ Oyun oynarken karşınızdaki kişi ile sohbet edebilirsiniz.

★ PRO üyelik ile reklamları kapatabilir, aynı anda açılabilecek oyun sayısını arttırabilir, ayrıntılı istatistiklere ve farklı pro görünümüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca PRO üyelere Harf tablosu özelliğini hediye ediyor ve 10 kişilik arkadaş listesi özelliğini de açıyoruz.

★ Otomatik puan hesaplayıcı ile puanınızı otomatik olarak anlık hesaplayabilirsiniz.

★ Harf tablosu ile hangi harften kaç tane kaldığını öğrenebilirsiniz.

★ Arkadaş listesi ile sık oyun oynadığınız kişileri ekleyebilir ve onlara kolayca ulaşabilirsiniz.

★ Renkli çerçeve ile profil çerçeve renginizi değiştirebilirsiniz.

Oyunumuzda Türk Dil Kurumu Güncel Türkçe Sözlüğü ‘nü referans almaktayız.

Kelimelik sunucu masraflarını karşılayabilmek için oyun içerisinde bulunan reklamlardan gelir sağlamaktadır. Yayınladığımız reklamlar ile siz oyuncularımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

İsterseniz oyun içi satın almaları kullanarak PRO üyelik satın alabilir, bu şekilde reklamları kapatıp ayrıntılı istatistiklere ve aynı anda 50 oyun açma gibi özelliklere kavuşabilirsiniz. PRO üyelerimize harf tablosu ve renkli çerçeve özelliklerini ücretsiz veriyor ve 10 kişilik arkadaş listesini kullanmalarını sağlıyoruz.

Yine oyun içi satın alma sistemini kullanarak otomatik puan hesaplayıcı satın alabilir. Bu şekilde kelime gönderdiğinizde alacağınız puanı anlık olarak otomatik hesaplattırabilirsiniz.

Markette sunduğumuz Harf Sayacı özelliğini kullanarak hangi harften kaç adet kaldığını öğrenebilirsiniz.

Arkadaş Listesi özelliği ile de 50 kişilik bir arkadaş listesi oluşturabilir, sık oyun oynadığınız kişilere bu listeden kolayca ulaşabilirsiniz.

Oyunlarımızla ilgili güncel duyurulara ulaşmak için aşağıdaki kanallardan bizi takip edebilirsiniz:

İyi bir kelime bulucu olduğunuzu düşünüyor musunuz? Harflerden kelime bulmak, kelimeler türetmek belki dil öğrenmeye başladığımızdan beri bize keyif veriyor. Kelime oyunları da günümüzde oldukça popüler eğlence araçları.

Kelimeler.Net içerisinde kelime oyunları için kelime bulma makinesi, kelime listeleyici gibi araçların yanı sıra farklı kelime oyunları için incelemeler de bulabilirsiniz.

Kelimelik, Scrabble oyununun Türkçe versiyonudur. Android cihazlarınız üzerinden ister oyundaki binlerce oyuncuya karşı isterseniz arkadaşlarınız ile karşılıklı olarak oynayabilirsiniz.

Kelime becerinizi göstermek için en ideal platform olan Kelimelik oyunu ile saatlerce güzel vakit geçirebilirsiniz. Bildiğiniz kelime oyunları gibi verilen harfleri kullanarak oyun tahtası üzerinde keliemeler üretmeye çalışacağınız oyunda dikkat etmeniz gereken önemli noktalaran biri ekstra puan veren kareler. Bu kareleri kullanarak daha yüksek puan alabileceğiniz keliemeler üretip rakiplerinizi kolayca yenebilirsiniz.

Özellikler:

 • Hesabınıza birden fazla cihaz ile bağlanarak oyunlarınıza istediğiniz yerden devam edebilirsiniz.
 • Rastgele oyuncular veya Facebook hesabınız ile giriş yaparak arkadaşlarınız ile birlikte oyun oynayabilirsiniz.
 • Oyun oynarken karşınızda kişi ile sohbet ederek yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.
 • Oyunlarda çıkan bonuslar sayesinde fazladan puan alabilirsiniz.
 • Daha önce oynadığınız oyunları listeden görüntüleyerek, dilerseniz oynadığınız kişilere tekrar oyun isteği yollayabilirsiniz.
 • Online olmasanız bile gelen bildirimler ile oyun sırası size geçtiğinde veya oyunu kazanıp kaybettiğinizde hemen haberiniz olur.

Kelime oyunlarını seviyor ve kendinize bu alanda güveniyorsanız veya kelime oyunlarına başlamak ve ustalaşmak istiyorsanız Kelimelik uygulaması tam size göre. Hemen ücretsiz olarak indirerek biran önce oynamaya başlayabilirsiniz.

Örnek Kelime Listeleri :

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar