aiClipboard Save.me

aiClipboard Save.me

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.7 MB
ÜreticiAiClipboard
İşletim SistemiWinXP/7/8.x
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
370 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

AiClipboard Save.me Ücretsiz Kopyala Yapıştır Programı

AiClipboard Save.me Ücretsiz Kopyala Yapıştır Programı
Artificial Intelligence Clipboard, ücretsiz ve gelişmiş seçenekleri ile öne çıkan ve size kopyalama konusunda son derece yardımı dokunabilecek ücretsiz bir kopyala yapıştır programıdır. Program sayesinde kopyalamak istediğiniz metin,resim,müzik,grafik, link, e-posta adresleri gibi birçok şeyi yapay zekası sayesinde hatırlar ve ihtiyacınız olduğunda size kolayca yapıştırma imkanı sunar. Ayrıca bu işlemleri tamamen isteğiniz doğrultusunda düzenleyebilme ve optimize edebilme imkanı sağlar. Program kurulum gerektirmez. Portable yapısı sayesinde sisteme çalışmadığı zamanlarda bir yük bindirmez.
64 Bit İndirmek İsteyenler 3.Linki Tıklayarak indirebilirler. 1 ve 2 Linkler 32 Bit içindir. 

 

Save.me Hakkında

Save.me otomatik ve sorunsuz her şeyi kaydeder (yani dosyalar, klasörler, grafikler, metinler, URL’ler, e-postalar) çalışmak ve size bunu düzenlemek için kolay bir yol sağlar. Save.me, önemli belgeler, tez, grafik ve daha üzerinde çalışırken eksik huzuru olduğunu. Save.me … iyi … her şeyi organize ve hatırlıyorum, yönetmenize yardımcı olur. Oh, ve ücretsiz!

Save.me yerden çalışır küçük bir yürütülebilir dosya, kendisi hiçbir şey ama dayanır ve tamamen taşınabilir olmasıdır. Sadece istediğiniz yere yerleştirmek ve çalıştırmak.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

370 kez indirildi
Halit Vuran