Ammyy Admin Uzak Masaüstü Yazılımı

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans
 • ÜreticiAmmyy
 • İşletim Sistemi
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Ammyy Admin Uzak Masaüstü YazılımıAmmyy Admin Uzak Masaüstü Yazılımı

Ev Kullanımı için ücretsiz olan profesyonel bir uzak masaüstü bağlantı programı olan bu yazılım iş ve ticari kullanımda lisansa tabidir.

Uzak masaüstü yazılımı ve PC uzaktan erişim yazılımı Ammyy Admin ile zaman ve para tasarrufu edin

Uzak bilgisayar erişim uygulaması Ammyy Admin, dünya çapında milyonlarca kullanıcının ihtiyaçlarını karşılar. Müşterilerimiz, kişisel ve kurumsal kullanım maksadıyla birçok hedefi gerçekleştirmek için Ammyy Admin’i başarıyla kullanır.

Ammyy Admin, uzak sunucu yönetimi, uzaktan yardım, eğitim, sanal dersler ve daha fazlası için uzaktan erişim yazılımı olarak kullanılan çok işlevli bir çözümdür.

Kullanım kolaylığı ve yüksek performansı, Ammyy Admin’i uzak bilgisayar erişimi ve kontrolünün yanı sıra bir küresel iletişim aracı olarak da kullanabilmenizi sağlar.

 • Ammyy Admin ile uzaktan PC veya sunucu yönetimine kolay ve hızlıca erişebilirsiniz. Aktarımı yapılan verilerin güvenliğinden endişe etmeden şirket ağlarını ve bilgisayarlarını yönetin. Uzak masaüstü yazılımı Ammyy Admin ile uzaktan yönetim zamandan tasarruf ettirir ve her işletmeye ekstra etkinlik kazandırır.
 • Farklı bir yerel alan ağında olsalar ve gerçek IP adreslerine sahip olmasalar dahi uzak bilgisayarlara hızlıca erişebilirsiniz. Ammyy Admin, Güvenlik Duvarları için şeffaf olduğundan, bağlantı yuvalarında veya NAT ayarlarında ekstra yapılandırma gerektirmez.
 • Bizzat belirlediğiniz veya şirketiniz tarafından belirlenen ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinizin kapsamına mükemmel uyan bir fiyat noktası seçin. Ammyy Admin uzaktan erişim yazılımı, hem 10-15 çalışanı olan küçük şirketlerin hem de 500’ün üzerinde çalışana sahip uluslararası şirketlerin bütçesine uygundur.
  • Ammyy Admin, iş bilgisayarınıza uzaktan erişmek ve ofisinizden uzaktayken iş arkadaşlarınızla iletişim halinde kalarak iş bilgisayarınızı uzaktan kontrol etmek için mükemmel bir çözümdür. Tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısıdır. Ofisteki uzak bilgisayarınızdan belge veya iş dosyalarını almanız gerektiğinde veya yalnızca kurumsal bilgisayarlara yüklü belirli bir yazılımı kullanmanız gerektiğinde böyle bir işleve sahip olmak çok önemlidir.
  • Ammyy Admin, güvenlik duvarlarının arkasında çalıştığından ve ekstra ayar gerektirmediğinden ofisinizdeki bilgisayarların veya iş arkadaşlarınızın bilgisayarlarının uzak masaüstüne her zaman bağlanabilirsiniz.
  • Uzaktan çalışan personelinizi yönetin. Uzak masaüstü yazılımı Ammyy Admin, çalışanlarınızın güvenli olarak uzaktan çalışabilmesini sağlar. Tek ihtiyacınız olan, bir yönetici olarak PC yapılandırması yapmak ve o PC’ye erişim izni vermektir. Uzaktan çalışanlar, diledikleri anda diledikleri yerden çalışabilmektedir.
  • Uzaktan yardım veya müşterilerinize, iş ortaklarınıza ve hatta tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza yardım etmek için yardım masası maksadıyla Ammyy Admin’i kullanabilirsiniz. Destek konularında Ammyy Admin’in kilit avantajı, herhangi bir yazılım yükleme, yönetici hakkı veya uzak masaüstü yazılımını çalıştırmak için özel ayar gereksinimi olmamasıdır. Güvenlik Duvarlarına veya uzak PC’nin NAT gerisinde olup olmamasına bakılmaksızın, uzaktan kontrol oturumu Ammyy Admin başlatıldıktan birkaç saniye sonra hazır olur.
  • Ammyy Admin ile masaüstünüzde veya uzak kullanıcının masaüstünde meseleyi konuşarak uzaktan ortaklarınızı destekleyebilirsiniz. Bu yöntem, telefonla yardıma kıyasla iletişim yönünden daha yüksek bir etkinlik sağlar. Dahası, konuşmak ve gerçek zamanlı olarak karşınızdakine talimat vermek için bir hands-free kulaklık kullanabilirsiniz.
  • Ammyy Admin, hem Operatör hem de İstemci için tek bir uygulamadan ibarettir. Oturumun katılımcılarının farklı uzaktan erişim yazılımı parçaları indirmek zorunda olmaması, süreci ön yazılım hazırlığına gerek olmaması nedeniyle hızlandırır ve kolaylaştırır.
  • Ammyy Admin uzak masaüstünün optimize performansı ve kolay kullanımı, yazılımı on-line sunumlar ve uzaktan eğitim fırsatları için mükemmel seçenek yapar.
  • On-line sunum katılımcıları, mikrofon ve kulaklıklara veya headset’e sahip olmaları halinde yazılıma yerleşik sesli sohbet seçeneğini kullanabilir.
  • On-line sunumlar, küresel iş yapısının ayrılmaz bir parçası haline geldi. Sahip olduğu yüksek performans ve ayar seçeneklerindeki esneklik, gerçek zamanlı sesli sohbet, dosya yöneticisi, kullanımı hızlı ve kolay olan yükleme gerektirmeyen uygulaması sayesinde Ammyy Admin ücretsiz uzaktan erişim yazılımı, başarılı on-line sunumlar ve eğitimler düzenlemeyi basit kılar. Tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısıdır.
  • Uzak masaüstü yazılımı Ammyy Admin, eğitim kurumlarındaki sanal sınıflarda kolaylıkla uygulanabilir. On-line eğitim oturumları, dersler ve on-line eğitim fırsatları sağlamanın basit ve kullanışlı bir yöntemidir. Ammyy Admin ücretsiz uzaktan erişim yazılımını kullanarak öğrencilerinize yaptıklarınızı ve öğretim materyallerini gösterebilmenizin yanı sıra size yaptıklarını inceleyebilmek veya talimat verebilmek amacıyla hızlıca ders katılımcılarının uzak bilgisayarlarına erişim imkanı verir.
  • Bir şirketin CEO’su veya proje yöneticisiyseniz altınızdakilerin çalışma saatlerini Internet’te gezinerek veya sosyal ağlarda sohbet ederek vakitlerini öldürmediğinden emin olmanız gereklidir. Bu durumda uzaktan onların bilgisayarlarına bağlanabilir ve gizli ve görünür moddaki tüm yaptıklarını kontrol edebilirsiniz.Böyle bir yaklaşım, personeli motive eder ve toptan şirketin üretkenliğini arttırır. Ayrıca kötü çalışanları ve hatta casusları dahi ortaya çıkarabilirsiniz.
  • Ammyy Admin’i kullanmak, bir çalışanın dürüst olmayan davranışları nedeniyle veri sızıntısı riski ortaya çıktığında önemli kurumsal bilgileri kurtarmanızı sağlar.Önemli bilgiler müşteri veritabanı, program kaynak kodları, dahili iş toplantısı protokolleri, know-how belgeleri olabilir. Ayrıca, önemli verilerin yangın, sel, aşırı sıcaklık, vs. tehlikesi olan tehlikeli ortamlarda saklandığı hallerde de yazılım kullanışlı olabilir.Sorunu çözmek için Ammyy Admin kullanarak tamamen güvenli, uzak bir bilgisayarı veri aktarımı yapmak ve uzak erişimi yapılandırması yeterlidir.Bu, riskin kötü çalışan veya kazadan kaynaklanmasına bakılmaksızın %100 veri güvenliği sağlar.
 • Uzak masaüstü erişimi nedir ve nasıl çalışır?

  Uzak masaüstü paylaşım yazılımı aracılığıyla uzak bir PC’ye güvenli erişim anlamına gelir. Uzak masaüstü yazılımı, uzak bilgisayarın ekranındaki görüntüyü işler ve yerel bilgisayara getirir.Bu prosedürün esası, uzak bilgisayarın ekranını kopyalayıp, yerel makinede tekrar çizilmesinde yatar. Klavye girişleri ve fare hareketleri de, uzak bilgisayara aktarılır ve orada bu işlemler sanki o bilgisayarın önünde oturan kullanıcı tarafından yapılıyormuş gibi yorumlanır.Oturum esnasında aktarımı yapılan tüm bilgiler, yüksek ve düşük bantlı bağlantılarda verimli çalışma ortamı sağlamak için sıkıştırılır.
 • Uzak masaüstü paylaşımı ne gibi avantajlar sağlar?

  Uzak masaüstü bağlantısı, uzak bilgisayardaki tüm uygulamalara ve verilere erişebilmenizi sağlar. Uzaktan kontrol yazılımlarındaki genel işlevler; dosya aktarımı, sesli sohbet ve uzaktaki bilgisayarın kontrolüdür.Uzak masaüstü bağlantısı teknolojisi, hareket halinde kalmak isteyen kurumsal ve kişisel kullanıcılar için geniş yelpazeye yayılmış avantajlar sunar. Dünyayı dolaşın ve aynı anda iş veya kişisel kullanım için gerekli uzak bilgisayarlara erişin.Bugünlerde bilgisayar kontrolü için ücretsiz uzaktan erişim yazılımı kullanmak ve sunacağı tüm avantajlar kolaylıktan çok bir gereklilik haline geldi. Teknik destek, uzak sistem yönetimi, kurumsal webinarlar uzak bilgisayar kontrol yazılımlarının en yaygın biçimleridir.
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar