Büro 10 Parmak F Klavye Programı 2012 indir

 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%100%
1 ratingX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiBüro Klavye
 • İşletim Sistemi W
 • 5/5
 • 1 rating
1 ratingX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%100%

Ücretsiz Büro 10 Parmak F Klavye Programı 2012 indir ve Yükle

Büro On Parmak F Klavye Öğrenme Programı, ticaret liselerinde başta olmak üzere bir çok teknik eğitim veren lisede verilen eğitimde kullanılan F klavye öğrenme programıdır. 10 Parmak F kLavye  öğrenmek isteyenler mutlaka indirip kullanmalıdır. 10 Parmak klavye eğitimi tüm dünyada sürekli olarak uygulanan bir program olup ülkemizde geçmiş zamanlarda çok daha iyi verilen bu eğitim malesef son zamanlarda giderek kötüleşmiştir. Özellikle mesleki liselerin popülerliğinin kaybolması ile beraber eğitim kaliteside düşmüştür.  Ama yinede siz bu programı indirerek kendi başınıza 10 parmak klavye eğitimi alabilirsiniz. Program türkçe Büro 10 Parmak Klavye Programı olup full sürümdür. Ayrıca Windows 10 için kullanmak isteyenlerin uyumluluk modunda çalıştırabilecekleri bir programdır. Bu program sadece f klavye için olup Q Klavye öğrenmek veya diğer programlara göz atmak isteyenler için Sitemizde yer alan diğer on parmak klavye programlarına erişmek için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Programlar

Sitemizde 10 parmak klavye eğitime yönelik olarak bir çok farklı program bulunmaktadır. Windows, Mac ve linux için On Parmak programlarından dilediğinizi seçerek kullanabilirsiniz. F klavye ve Q klavye öğrenme seçenekleri bulunan programların birbirinden farklı özellikleri vardır.

Ücretsiz F ve Q 10 Parmak Klavye Kullanma Programı

Ücretsiz 10 Parmak F ve Q Klavye Öğrenme Programı

10 Parmak Klavye Programı

Linux için 10 Parmak Klavye Programı

Mac 10 Parmak Klavye Programı

Bedava TypingMaster 10 Parmak Klavye Programı indir

Katipsecsis 10 Parmak F ve Q Klavye Öğrenme Programı 64 Bit

Buro 10 Parmak Klavye Programı İndir ve Kur

10 Parmak Programını indirmek için öncelikle indirme bağlantısını tıklayarak indirme sayfasına yönlendirilmeyi beklemeniz gerekmektedir. Bu süreç yaklaşık olarak 10 saniye sürmektedir. Sitemize Ait olan güvenli Yandex Disk hesabına yönledirildikten sonra Yandex Diske Kaydet ve İndir seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Eğer bir yandex disk hesabınız var ve oraya kaydetmek isterseniz 1 seçeneği bilgisayarınıza indirmek isterseniz 2.seçeneği seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra indirilmiş olan sıkıştırılmış klasörü winrar veya winzip ile açarak setup dosyasını çıkartın.

Kurulum

Sıkıştırılmış klasörden çıkarttığınız setup dosyasını çalıştırın. Yönergeleri takip ederek ilerleyin. Kurulum aşaması sonlandırıldığı andan itibaren program kullanıma hazır olacaktır. Kurulum esnasında extra olarak yapmanız gereken birşey bulunmamaktadır.

Lütfen Program ile ilgili olarak Sitemize oy vermeyi ihmal etmeyin. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

[yasr_visitor_votes size=”large”]

 

 

 

 • 5/5
 • 1 rating
1 ratingX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%100%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar