Avast Free Antivirüs indir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiAvast
 • İşletim Sistemi W
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Avast Ücretsiz Antivirüs Programı Türkçe Son versiyon – Bedava Yasal Yazılım İndir

Avast Free Antivirüs teknolojisini gittikçe ileriye taşıyan birçok bağımsız otorite tarafından ödüle layık görülen bir güvenlik yazılımıdır.  Sıradan bir ev kullanıcısının çok rahat bir şekilde işini görecek şekilde tasarlanmıştır. Özelliklerine bakıldığında kısıtlanmış bir yönünün olmadığını görebiliyoruz. Veritabanı gücü ve bulut teknolojisi kullanması sayesinde güncel tehditlere karşı anlık korumada çok iyi işler çıkarttığı kesindir. Yanlız tekrar belirteyim siz karanlık mecralara girmeye niyetli olan bir kullanıcı iseniz 10 farklı yazılım kullansanız bile size bir faydası dokunmayacaktır.

Avast Antivirüs sistem gereksinimi olarakta çok büyük bir talepte bulunmadığı için eski bilgisayarlarda bile son derece rahat çalışır.

Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista veyaXP SP3*, 256 MB+ RAM ve 1,5 GB sabit disk alanı minimum sistem gereksinimi olarak tanımlanmıştır.

Bu ürün sıradan ücretsiz antivirüs yazılımları gibi değildir

En yeni özelliklerimiz ile temel akıllı tehdit algılama ve gerçek zamanlı koruma işlemlerini bilgisayarınızı yavaşlatmayacak bir biçimde yapıyoruz ki, programın çalıştığını bile fark etmeyebilirsiniz.

Akıllı Antivirüs

Virüsleri, zararlı yazılımları, casus yazılımları, fidye yazılımlarını ve kimlik avı e‑postalarını tespit edin ve durdurun. Tehditleri onlar sizi etkilemeden önce durdurmak için akıllı analizleri kullanıyoruz.

CyberCapture

Şüpheli dosyaları analiz edilmeleri için otomatik olarak buluta gönderir ve bir tehdit tespit edilirse önlemini tüm Avast kullanıcıları ile paylaşır.

Wi-Fi Denetleyici

Evinizdeki Wi-Fi ağındaki zayıf noktaları ve ağınıza yetkisiz erişim sağlayan yabancıları otomatik olarak tespit edin.

Akıllı Tarama

Zararlı yazılımların güvenli olmayan ayarlardan ve parolalardan şüpheli eklentilere ve güncel olmayan yazılımlara sızmasına izin veren tüm güvenlik açıkları bulun.

Bu, beklentilerin ötesine geçen bir korumadır

Güvenlik bilgisayarınızla sınırlı kalmıyor. Her açıdan korunduğunuzdan emin olmak için bu ek özelliklere yer veren başka ücretsiz bir antivirüs yazılımı bulunmamaktadır.

Avast Passwords

Güvenli olmayan birçok parolanız mı var? Bu oldukça sık rastlanan bir durum. Siz yalnızca bir parolanızı aklınızda tutun ve Avast Passwords tüm cihazlarınız için ücretsiz olarak gerisiyle ilgilenir!

Dünyanın en güvenilen antivirüs yazılımı

Ancak yalnızca bizim sözlerimize güvenmeyin.

Oyun oynuyor musunuz?  Artık kesintisiz bir oyun deneyimi yaşayabilirsinizYENİ

Yeni otomatik Oyun Modumuz tüm Windows ve Avast bildirimlerini beklemeye alır, böylece oyununuz için maksimum işlem gücüne ve hıza sahip olursunuz.

Davranış Kalkanı ile tanışınYENİ

Uygulamalarınızı yalnızca zararlı yazılımlara karşı kontrol etmiyoruz. Aniden olağan dışı bir işlem yapmadıklarından emin olmak için artık davranışlarını da izliyoruz.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar