Avast Wi-fi Finder Apk indir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiAvast Software
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Avast Wi-fi Finder, Dünyanın En büyük Güvenlik Yazılımlarından olan Avast firmasının kullanıcılarına sunduğu ücretsiz bir wifi bulma uygulamasıdır. Hızlı ve güvenli bir şekildi wifi ağlarını bulur ve katılmak sadece bir kaç dakikanızı alır.

avast-wi-fi-finder Avast Wi-Fi Finder etrafınızda ücretsiz WiFi ağları bulmanıza yardım edecek bir uygulamadır. Tek yapmanız gereken haritayı kontrol etmek ve ortaya çıkan farklı noktalara bir göz atmak. Onlardan birine tıkladığınızda size daha fazla bilgi sunar: ağ bağlantısının adı, şifre isteyip istemediği vb.

Ayarlar kısmından ağ bağlantılarından birine yakınlaştığınızda internete otomatik olarak bağlanmak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz ya da elle bağlanmayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman bildirimleri değiştirebilir ve etkisiz hale getirebilirsiniz.

Avast Wi-Fi Finder sayesinde, herhangi bir kullanıcı uygulamayı daha iyi hale getirmek için iş birliği yapabilir. Sadece ücretsiz WiFi ağ bağlantısı için bir şifre ekleyin, böylece diğer kullanıcılar da ağ bağlantısına bir sonraki gidişlerinde direkt olarak bağlanabilirler.

Avast Wi-Fi Finder, WiFi ağ bağlantılarını bulmak için iyi bir uygulamadır. Bir çok benzer uygulamada olduğu gibi diğer kullanıcılarla birlikte büyük, ücretsiz ve açık WiFi ağ bağlantıları oluşturmanıza izin verir.

İnternet bağlantısına sahip olmamaktan daha kötü bir şey varsa, o da kötü bir internet bağlantısına sahip olmaktıravast-wi-fi-finder-2

Bir resim indirmek, bir e-posta göndermek veya favori grubunuzu dinlemeye devam edebilmek için neden sonsuza dek bekleyesiniz ki? Avast Wi-Fi Finder veri planınızı hemen tüketmemeniz için yakınlarınızdaki hızlı ve güvenilir ağları bulmanıza yardımcı olur. Yakındaki ücretsiz, halka açık erişim noktalarını görmek için Wi-Fi Finder haritasını açın ve evinizdeymişçesine hızlı ve kolay bir şekilde bağlanın.

Zamanınızı ve paranızı aslında ihtiyacınız olmayan bir kahveyi almak için boşa harcamayın

Bağlantınızın hem hızını hem güvenlik seviyesini görecek böylece tehlikeli ağları, yetersiz veri planlarını ve çok ağır çalışan ağları unutabileceksiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun, en hızlı ve güvenilir ağları bulmanız ve bunlara bağlanabilmeniz için Avast Wi-­Fi Finder, sadece sizin gibi kullanıcılar tarafından denenmiş ve test edilmiş olan doğrulanmış ağları gösterir.

Ne sinyal ne de veri yok mu? Sorun değil.

Avast Wi­-Fi Finder gittiğiniz her yerde ücretsiz ve güvenli Wi-Fi ağlarına otomatik olarak bağlanmanıza ve aylık faturalarınızda ve dolaşım ücretlerinde tasarruf etmenize yardımcı olur.

Sadece haritaya göz atın ve işe koyulun.

Sadece bilgileri dünyanın her tarafındaki sizin gibi insanlar tarafından sağlanmış, doğrulanmış ağlara bağlanın.

Hangi ağın bağlanmaya değer olduğuna siz karar verin.

Bir resmi veya web sayfasını indirmek için dakikalarca beklemeniz mi gerekiyor? Bağlanmadan önce mevcut tüm ağların hızlarını karşılaştırın.

Hız ve güvenlik en önemli unsurlardır.

Taviz vermeye gerek yok. Her ağın ve e-postanın güvenliğini kontrol edin; nerede olursanız olun internette gezinin ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirin.

Parola sormaya son.

Avast Wi-Fi Finder sizi sık kullanılan ağlara otomatik olarak bağlar böylece her defasında bir parola sormanıza gerek kalmaz.

Yeni Özellikler:

Çevrimdışı Mod – erişim noktalarının bir listesini cihazınıza indirir böylece bağlantı olmadığında da en iyi Wi-Fi ağını bulabilirsiniz. Yurtdışına seyahat ve mobil veriden tasarruf için ideal.
One – Tap Connect – bölgenizdeki en iyi internet bağlantısını arar, test eder ve sizi ona bağlar.

Her defasında hızlı bir ağa güvenle bağlanın. Şu yolu izleyin:

✔ Basit bir listeden bağlanmak istediğiniz Wi-Fi ağını seçin veya doğrudan en yakındaki onaylanmış ağa ulaşmak için haritayı kullanın.
✔ Yavaş veya hatalı çalışan ağlara bağlanmamak için, bağlantı kurmadan önce ağ hızını ve başkalarının bu ağa nasıl not verdiğini kontrol edin.
✔ Sizi sık kullanılan ağlara otomatik olarak bağlayacağız böylece her defasında bir parola sormanıza gerek olmayacak.
✔ Kullanmakta olduğunuz ağda bir güvenlik sorunu tespit edilirse veya herhangi bir riske maruz kalırsanız, ne yapmanız gerektiği konusunda size tavsiyede bulunacağız.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar