Bilgisayar Destekli ingilizce Eğitim Programı

Bilgisayar Destekli ingilizce Eğitim Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu721 KB
ÜreticiTurgut Kuzan
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (721 KB)
861 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

İngilizce öğrenmek isteyenler için geliştirilen ücretsiz bir eğitim programı olan Bilgisayar Destekli Eğitim – İngilizce kişilerin ev veya iş ortamında kendi başlarına ingilizceyi öğrenebilmeleri için tasarlanmıştır. Sanal bir kurs yazılımı olan program içerisinde giriş seviyesi (Elementary), orta düzey(Intermediate) seviyeleri için yardımcı bir ingilizce geliştirme ve öğrenme imkanı sunar.

 

bilgisayar-destekli-egitim-ingilizce-indirBilgisayar Destekli Eğitim – İngilizce Programı sayesinde Elementary ve Intermediate seviyesi için öğrenilmesi gereken hemen hemen herşeyi size öğretmeyi vadetmekte olup bu konuda bedava alternatifleri arasında gayet iyi bir noktada olduğunu söyleyebiliriz.  Program içerisinde yer alan ders notları ve bünyesinde bulunan sorular sayesinde konuyu iyice anlayabilmenizi ve dersleri pekiştirmenizi amaç edinmektedirler. Hem görsel hem sesli bir şekilde eğitiminize katkı sağlayan iyi bir ingilizce öğrenme programıdır.

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

861 kez indirildi
Halit Vuran