BiP Messenger indir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiTurkcell Aş
 • İşletim Sistemi
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Bip Iphone Apk Ücretsiz İndir

BiP Türkcell tarafından sunulan sesli görüşme(Voip) mesajlaşma, video ve görüntülü görüme gibi bir çok özelliği içinde barındıran güzel bir uygulama. Hele türkcell abonesiyseniz bipte kullanabileceğiniz ücretsiz görüşme dakikaları, sms, mms görünntülü konuşma gibi cezbedici avantajları var. 1gb hediye internet cabası.  Ayrıca türkcell hesabım uygulamasını indirerek herhafta bir çok hediyede kazanmanız mümkün.

 Bip android uygulamasını buradan indirebilirsiniz. 

Üretici Açıklaması

GSM operatöründen bile güzel tüm dünyanın kullandığı bir iletişim uygulamasıdır. Neden mi? Çünkü BiP’te herkes kullansın diye birçok özellik var.

BiP’te arkadaşların ile sınırsızca mesajlaşır, fotoğraf ve video gönderir, konum paylaşırsın. Sevdiklerin ile kurabileceğin gruplar sayesinde topluca konuşursun. BiP’li olmayan arkadaşın mı var? Üzülme! Burada bedava SMS ve MMS göndermek var. Nasıl ama enfes değil mi?

Mesela Görüntülü ve Sesli Arama bunlardan biri. BiP’te, çok iyi bir görüntülü ve sesli arama deneyimi yaşarsın. BiP’li tüm arkadaşlarınla ve ailenle harika bir ses ve cam gibi görüntüyle konuşursun, üstelik ücretsiz.

BiP’te olmayan arkadaşlarına bile “alo” diyebilirsin. Tüm cep telefonlarını ve sabit hatları gündüz ya da gece istediğin saatte ararsın. Nasıl mı? BiP’te Her Yöne Arama yaparsın. Nedir her yöne arama? Mesela sen Almanya’dasın. Türkiye’deki BiP’i olmayan bir akrabanı aramak istiyorsun. Bu arama, sanki sen Türkiye’deymişsin gibi gerçekleşiyor ve hiçbir ek ücret ödemiyorsun. Nasıl ama? Süper.

BiP’te Takip Et ile karşılıklı takipleşirsin. Sadece tek bir konum değil, izin verdiğin sürece anlık konumunu paylaşır ve sevdiklerinin nerede olduğunu bilirsin. Bu da güzel.

Ayrıca BiP’te Keşfet var. BiP Keşfet, farklı kanallar üzerinden yaptığın işlemleri tek bir alanda toplar. Hayatını kolaylaştırırken sana eğlenceli içerikler sunar, istediğin ürün veya hizmetleri satın alabilmeni sağlar. Örneğin; sporla ilgilenen biriysen, BiP Spor, Sergen ile 10 Numara Muhabbet gibi kanallarını; magazinle ilgiliysen BiP Magazin’i takip edersin. Ya da Türk Hava Yolları’ndan online check-in yaparsın. Belki de Garanti Bankası’ndan anında para transferi yapar, piyasa bilgilerine ulaşırsın. Evden çıkmadan BiP Hava Durumu’na bakarsın, yağmurlu bir güne şemsiyesiz başlamazsın. Böyle böyle devam ediyor.

BiP’te Çevirmen de var. BiP Çevirmen istediğin dilden, istediğin dile, hem yazılı hem sözlü çeviri yapar. Sen de ortamlarda yabancılık çekmezsin.

BiP’te çok faks çekenlerin, çok çekmeden faks çektiği Akıllı Faks da var. Düşün ki ofis dışındayken de faks çekebiliyorsun. Gerçekten çok güzel.

BiP’te bir de Kaybolan Mesaj var. Mesajını güvenle gönderirsin, mesajın senin belirlediği sürede kaybolur. Ne kadar güzel bir özellik olduğunu anlayınca, ne kadar da güzel bir özellikmiş diyeceksin.

İşte BiP böyle bir uygulamadır. İşte bu, BiP coşkusudur.

Eng 

BiP is a communication application that is even more beautiful than the GSM operator and used by the whole world. Why? Because, BiP has many functions for everyone to use.

You send unlimited text, send photos and videos, and share locations with your friends. You talk to your loved ones all at once with the groups you are able to create. You have friends who do not have BiP? Do not worry! Here, there is also sending free SMSs and MMSs. How’s that, isn’t it fantastic?

For example Video and Audio Call is one of them. In BiP you have a really good video and audio call experience. You talk to all your friends and your family who have BiP with an amazing audio and video that is as smooth as glass, besides, it is free of charge.

You can even say “hello” to your friends who are not in BiP. You call all mobile phone lines and landlines day or night. How? You make Calls to All Directions in BiP. What is calls to all directions? For example, you are in Germany. You want to call a relative who does not have BiP. This call occurs as if you are in Turkey and you do not pay any additional charges. How’s that? Super.

In BiP you mutually follow each other with Follow. Not only one location, but also as long as you give permission, you can share your instant location and you know where your loved ones are. That is good too.

Moreover, there is Explore in BiP. BiP Explore gathers all the transactions it makes over various channels in one space. While making your life easier, it offers you entertaining contents. For example; you can follow sports, tabloid, news channels, and you can benefit from services like online check-in, money transfer and customer services.

There is also a Translator in BiP. BiP Translator makes both written and verbal translations from any language, to any language you want. Therefore you do not feel like a stranger in circles

In BiP, there is Smart Fax where the people who send many faxes do not have any hassle. Just think that you are able to send faxes outside the office as well. It is really good.

There is Disappearing Message in BiP. You send your message safely, and your message disappears within a time period you determine. When you understand that it is such a good function, you will say it is such a good function.

Thus, BiP is an application like this. This is BiP enthusiasm.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar