CD Recovery Toolbox İndir

CD Recovery Toolbox İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.4 MB
ÜreticiRecovery ToolBox
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.4 MB)
908 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

CD Recovery Toolbox  Nasıl Kullanılır sorusunun cevabını kısaca vermek gerekirse çizilmiş, bozulmuş, kullanım sırasında sorun yaşatan tüm cd, dvd ve benzeri optik cihazlarınızın içinde bulunan verileri kurtarmanıza yardımcı olmak üzere geliştirilmiş ücretsiz bir veri kurtarma programıdır.  Zamanla bu tür optik cihazlarda malesef verilere ulaşmakta sorun yaşanmaktadır bu program sayesinde CD, DVD; HD FVD , Blu-ray diskler içinde yer alan verilerinizi kurtarabilir bunları dilediğiniz bir başka alana kopyalayabilirsiniz.

CD Recovery Toolbox kullanımı çok basittir.  

İçinde barındırmış olduğu bir sihirbaz sayesinde kurtarmak istediğini veriyi içeren optik cihazı takın ve gerisini programın halletmesine izin verin. Deneyimli kullanıcılar için ise daha geniş ayarların bulduğu bölümleride mevcuttur.

Yanlız hatırlatmakta fayda görüyorum. Cd içerisinde bulunan verinin büyüklüğünden optik diskin zarar görme oranına kadar bir çok etken veri kurtarma süresini uzatmaktadır.

CD Recovery Toolbox programı sayesinde kurtarmış olduğunuz verilerinizde hasar durumu çok yüksek olan disklerde bazı kurtarılmış verilerde sorunlar yaşayabiliyorsunuz. Bu konuyu belirtmekte fayda görüyorum, kaliteli bir yazılım olmasına rağmen %100 veri kurtarır garantisi vermemektedir.

CD, DVD; HD FVD ve Blu-ray diskler için veri kurtarma yazılımı arayanlar için ücretsiz bir çözüm olan CD Recovery Toolbox programı pek çok kullanıcı için önemli verileri kurtarma konusunda son derece iyi işler yapmıştır.

Cd Recovery Toolbox Kullanımı ve Resimli Anlatımı 

 

CD Recovery Toolbox Kullanımı ve Ayarları ile ilgili Video

 

 

908 kez indirildi
Halit Vuran