Google Chrome Canary indir

Google Chrome Canary indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.07 Mb
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiWindows Tümü
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.07 Mb)
645 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Google Chrome Canary Chrome  internet tarayıcısının en son versiyonu ve haliyle en yeni özelliklerini içresinde barındırıyor. Opera neon hamlesi sonrası ne yapacağını beklerken sessiz sedasız olarak Chrome Canary versiyonunun beta sürümünü yayınlayan google bu yeni tarayıcının bir çok farklı özellikler taşıyacağının sinyallerinide veriyor. Bu sürüm son versiyonunu beklemek istemeyen ve geliştiriciler için olduğunu unutmayınız. Çok önemli işlerinizi bu tarayıcı üzerinden gerçekleştirmemeniz önerilir. Çökme riski stabil olan tarayıcılara göre daha fazladır.  Canary geliştiriciler ve erkenden kullanmak isteyenler için tasarlanmıştır ve hata verme olasılığı vardır.

Windows 10 / 8.1 / 8/7 64-bit ve 32 bit için kullanılabilmektedir. Ayrıca mobil olarak ios ve android versiyonlarıda bulunmaktadır.

Hızlı arama

Aynı kutudan arama yapın ve aynı kutudan gidin. En son aramalarınız ve ziyaret ettiğiniz web siteleri dahil olmak üzere, yazarken görüntülenecek sonuçları ve önerileri arasından seçim yapın, böylece istediğiniz içeriğe kolayca ulaşabilirsiniz.

Daha az yazım

Tüm bu küçük ekran yazımını atlayın. Otomatik Doldurma, tek bir tıklamayla formları tamamlamanıza izin verirken Autosuggest, URL’leri yazarken ve aramalarda zaman kazandırır.

Bıraktığınız yerden kaldırın

Dizüstü bilgisayarınızdan telefonunuza geçtiğinizde, okuduğunuz web sayfası için tekrar tekrar arama yapmanız gerekmez. Chrome ile, herhangi bir cihazdan açık sekmelerinize, yer işaretlerinize ve son aramalarınıza anında erişebilirsiniz. Böylece tüm cihazlarınız üzerinde web sitenize sahip olursunuz.

645 kez indirildi
Halit Vuran