Close All

Close All

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.7 MB
ÜreticiNtwind
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7/8
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.7 MB)
407 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

closeall-v2-smalliconsClose All, Bilgisayarınızda çalışmakta olan tüm programların ve açık olan pencerelerin tek bir tuşla kapatılmasını sağlayan, gereksiz çalışan yazılımları kolayca kapatmanız için kullanabileceğiniz ücretsiz bir toplu program kapatma uygulamasıdır.

Close All ücretsizdir.

Aynı zamanda kurulum gerektirmeyen küçük boyutlu bir dosyası vardır. Tek yapmanız gereken programı indirmek ve çalıştırmaktır. Böylelikle o an bilgisayarınızda açık olan tüm yazılımlar tek bir seferde kolayca kapanacaktır.

Program ayrıca Görev Yöneticisi listesi oluşturarak bu liste içerisinden istediğiniz programları seçip çalışmaya devam etmesini istediklerinizi seçmenizede olanak sağlar.

Sistem Gereksinimleri

CloseAll Windows 8, 7, Vista ve XP (32-bit ve 64-bit) işletim sistemleri ile tam uyumludur.   Tam ve sağlıklı olarak çalışabilmesi için  sistem% ProgramFiles% dizininde yüklü olması gerekmektedir.

 

closeall-v2-smallicons

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

407 kez indirildi
Halit Vuran