Comodo Pc TuneUp Optimizasyon Programı

Comodo Pc TuneUp Optimizasyon Programı

LisansFreeware/Ücretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu14.2 MB
ÜreticiComodo Inc
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7/8
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (14.2 MB)
1024 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Comodo Pc TuneUp Optimizasyon Programı

Comodo System Utilities (Cleaner) yerine geliştirilen sisteminizi kararsız hale getiren artık uygulamalardan fazla ve gereksiz dosyalardan kurtaran bir yazılımdır.
Comodo güvenlik konusunda kendisini kanıtlamış dünyanın en büyük sertifika üreticilerinden birisidir.  Comodo Firewal neredeyse yapılan bütün testlerde ilk sırayı kimseye kaptırmamaktadır.
Tam bir bakım ve optimizasyon programı olan Comodo Pc Tuneup sisteminizi sadece temizlemez içeriğinde bulundurduğu araçlarla daha güvenli bir bilgisayar sahibi yapar.
Registry kayıtlarınızı temizlemek için içerisinde registry cleaner ve diskinizi düzenlemek için disk cleaner bulundurur.
Bilgisayarınızın internet geçmişini, cache ve temp dosyalarını, anlık mesajlaşma ve windows uygulamalarının gereksiz dosyalarını da silerek sisteminizi temiz bir hale getirir.
Folder Lock uygulamasıyla klasörleri kilitleyebilir, File Encryption ile dosyaları şifreleyebilir, ve Permanent File Wiper ile kalıcı silme işlemi yapabilir.  Yani comodo teknolojilerini tek bir paket haline getirerek güvenlik ve optimizasyon üzerine çok kaliteli bir yazılım ürettiklerini söyleyebiliriz.
Comodo Pc TuneUp Optimizasyon Programı

 

1024 kez indirildi
Halit Vuran