Root Booster apk full

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans
  • İşletim Sistemi
  • 0/5
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Android Root Yapma Uygulaması

Root Booster Android cihazlarda hızlı ve basit bir şekilde rootlama yapmaya imkan veren bir uygulamadır. Bunun ne demek olduğunu bilmiyorsanız uzak durmanız gerektiğini başta belirteyim. İşletim sistemine müdahale ederek alt seviyede bulunan sistemlerdede üst versiyonlarda yapılabilen herşeyi yapabilirsiniz. Kısaca özetlemek gerekirse Towelroot olarak yaptığınızı Lollipop  varsa bile yapabilirsiniz.

Root booster yazılımı uygulamaları akıcı bir şekilde çalıştırmak için performans isteyen veya batarya ömrünü uzatmak isteyen yetkili (root) ya da yetkisiz cihaz sahipleri içindir

Batarya ömrünü arttırmak veya performansı yükseltmek için geliştirilmiş birçok uygulama bulunmaktadır ancak Root Booster uygulaması en iyi sonuç için çok güvenilen yöntemleri kullanmaktadır. Hız arttırma, batarya ömrü uzatma veya kararlı çalışma için tanımlanmış hazır ayarları kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Bu modlar cihazınızın ana bileşenlerine uygun ayarlamalar yapılarak elde edilen en iyi sonuçları içerir. İşte size Root Booster uygulamasının CPU, RAM ve Android işletim sistemine yaptığı bazı ayarlamalara örnekler.

 

Root Boster Kullanımı Videolu Anlatım

 

Hibernation – Hazırda Bekletme (Android İşletim Sistemi İyileştirmesi)
Her Android uygulaması bir veya daha fazla servis hizmetine sahiptir. Bu servisler arka planda çalışır ve genellikle bazı görevleri yerine getirirler. Birçok kullanıcı uygulamayı sonlandırdığında bu uygulamanın batarya tüketiminin tamamen sona erdiğini ve işlemci gücünden harcamadığını düşünür ancak bu doğru değildir. Sona erdirilen uygulamalar genellikle arkalarında batarya ve işlemci gücü harcayan servisleri çalışır halde bırakır. Diğer taraftan eğer herhangi bir uygulamayı hazırda bekletmeye (hibernate) alırsanız çalışan servislerini durdurur ve bu uygulama artık batarya ve işlemci gücü harcamaz. Hazırda Bekletme batarya ömrünü uzatmak ve performansı arttırmak için en uygun ve kullanışlı yöntemdir.
Root Booster uygulaması batarya harcayan ve performansı olumsuz etkileyen uygulamaları bulur ve onları otomatik olarak hazırda beklemeye alır.

CPU (işlemci governor kontrolü)
Governor, CPU frekansını düzenleyen bir sürücüdür. İşlemcinin ne kadar hızlı çalışacağına ve hangi zamanlarda en düşük veya en yüksek frekansa çıkacağına karar verir. Governor ile ilgili yapılacak ayarlar cihazınızın daha az güç harcamasını, daha hızlı çalışmasını veya çok kararlı çalışmasını sağlayabilir. Yine de hangi governor ayarının uygulanacağını seçmek biraz zordur.
Root Booster uygulaması sizin yerinize hangi governor seçeneğinin kullanılacağına karar verir ve en uygun olanını aktif eder.

RAM (hafıza yönetimi)
Her uygulama çalışabilmek ve kendine ait verileri kullanabilmek için VM heap (VM yığın)denilen bir nevi tampon bellek kullanır. VM heap büyüklüğünü değiştirmenin ana sebebi kararlılık iyileştirmesidir. Birçok büyük uygulama büyük kapasiteli hafızaya (VM heap) ihtiyaç duyar. Eğer VM heap değeri ihtiyaç duyulan değerden düşük olursa uygulamanın çökmesine sebep olur (Yetersiz Bellek Hatası). Heap yani yığın belleği ayarlamak zor bir işlemdir ve en iyi performansa ayarlamak için herhangi bir kullanım klavuzu yoktur. En iyi performans deneme yanılma testleri ile elde edilebilir.
Root boster uygulaması RAM durumunuzu test eder ve VM heap değerini en iyi kararlılık ve performans için ayarlar.

Root edilmemiş cihazlar için yeni sürüm.

Sistem Temizleyici
Boş klasörleri, galeri ön izleme resimlerini ve kaldırılmış uygulama artıklarını temizleyerek cihazınızın hızlanmasını ve boş belleğin arttırılmasını sağlar.

Hibernation (Hazırda Bekletme)
Hazırda Bekletme, batarya ömrünü uzatmak ve cihazınızı rahatlatmak için arka planda çalışan uygulamaları devre dışı bırakırak beklemeye alır.

Cache (Tampon Bellek) Temizleyici
Her uygulama hafıza kartınızda veya dahili hafızanızda gereksiz dosyalar oluşturur. Tek bir tıklama ile bu dosyaları temizleyebilir ve boş hafıza alanınızı yükselterek sisteminizi hızlandırabilirsiniz.

  • 0/5
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar