Converber Birim Dönüştürme Programı

Converber Birim Dönüştürme Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu757 KB
ÜreticiXyntec Inc.
İşletim SistemiWin XP/Wista/7
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
361 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Ücretsiz Converber;  Birim Dönüştürme Programı

Ücretsiz Converber;  Birim Dönüştürme Programı

Converber, 53 bölüm altında 2072 farklı birimi kendi arasında dönüştürmeye yarayan ücretsiz ve Türkçe bir birim dönüştürme programıdır.   Converber uzunluğu, kuvvet akışı sıcaklık birimleri gibi neredeyse herşeyi birbirine dönüştürebilir.   Program içerisende döviz kurları dönüşümünü günlük olarak güncellenen rakamlarda otomatik olarak kendi içerisinde dönüştürme yapar.

Kullanımı kolay sezgisel ve basit arayüzü ile ortaya koyduğu dönüşüm birimlerini bir arada ele aldığımızda tavsiye edilebilecek ve kullanılabilecek en iyi birim dönüştürme programlarından birisidir. Ayrıca programın türkçe olmasıda başka bir avantaj doğurur.

Programda, zaman, hız, frekans, tork, kütle ve daha fazlası ile ilgili dönüşümler yapılabilmektedir. Ayrıca programda kısayol oluşturarak en çok sevdiğiniz veya sıklıkla kullandığınız dönüşüm birimleri için kısayollar oluşturmanıza imkan tanımaktadır.

Test ettiğimiz bazı dönüşümlerde hızlı ve güvenilir hesaplamalar yaptığını gördük. Sadeliği ve kullanılabilirliği ile önerilebilecek programlardandır.

 

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

361 kez indirildi
Halit Vuran