Cut the Rope Chrome Game

Cut the Rope Chrome Game

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu12.28 Mb
Üreticiwww.zeptolab.com
İşletim SistemiChrome
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (12.28 Mb)
399 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Cut the Rope Google Chrome Üzerinden Oyun Keyfi

Cut the Rope Android ve İphone telefonlarımızda oynadığımız sevimli yaratığımıza şeker ulaştırabilek için çabaladığımız bir oyundu. Şimdi bu oyunu Chrome tarayıcı üzerinden aynamanızda mümkün.  Cut the Rope – İpi kes Oyunu ismindende anlaşıldıı üzere şekerleri küçük sevimli canavarımıza ulaştırabilmek için ipi en doğru zamanda kesmeniz üzerine tasarlanmıştır. Ayrıca diğer araçları doğru kullanmalısınız.

Eklentiyi Chrome ekleyin ve oyunu başlatın. İnternet bağlantısı gerektirmeden oynayabileceğiniz oyunda her etap bir öncekinden farklı olacak, bulmacalar için kafa yormanız gerektiğinide emin olun. İlk zamanlar basit sonrasnda çok zor etaplar sizi bekliyor.  Eklenti olarak kurulması nedeniyle tarayıcı üzerinden oynamanız gerekiyor oyunu. Ama büyük ekranda oynayacağınız için zevk daha fazla olacaktır.  Ayrıca offline oynayabileceğiniz için internetin olmadığı durumlarda tarayıcınızı çalıştırıp oyun oynama şansına sahipsiniz.

Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

 

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

399 kez indirildi
Halit Vuran