DynEd Android Apk indir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiDynEd International, Inc.
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

DynED İngilizce Dil Öğrenme Android Uygulaması – Ücretsiz İndir

DynEd Pro, DynEd’in profesyonel yazılımlarını mobil cihazlarınıza getirerek DynEd ile çalışmayı daha da kolaylaştımıştır. DynEd Pro eğitmen desteği ile güçlendirilen karma bir eğitim sistemidir. Herhangi bir zamanda mobil cihazlarınız üzerinde yaptığınız çalışmalar internete bağlandığınızda eğitmenlerimiz tarafından takip edilerek, daha verimli öğrenmeniz için destek sunulmaktadır.

iPhone ve iPad için DynEd Uygulaması Ücretsiz İndir

DynEd hali hazırda DynED eğitimi gören öğrenciler için hazırlanmış olan bir uygulamadır. tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. DynEd Pro, DynEd’in profesyonel yazılımlarını mobil cihazlarınıza getirerek DynEd ile çalışmayı daha da kolaylaştımıştır. DynEd Pro eğitmen desteği ile güçlendirilen karma bir eğitim sistemidir. Herhangi bir zamanda mobil cihazlarınız üzerinde yaptığınız çalışmalar internete bağlandığınızda eğitmenlerimiz tarafından takip edilerek, daha verimli öğrenmeniz için destek sunulmaktadır.

Dyned Windows Versiyonunu indirmek için buraya tıklayınız.

DYNED NEDİR ?

 • DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi, MEB’da kurulu sunucu bilgisayarlar üzerinden öğrencilerin İngilizce öğrenmelerini sağlayan bir eğitim aracıdır.
 • DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi ilköğretimin 4,5,6,7 ve 8. sınıflarında uygulanan İngilizce öğretim programlarını destekler niteliktedir. Ayrıca, öğrencilere okul veya evlerinde bilgisayar başında çalışma imkânı sunmakta, öğrencilerin çalışmalarının sonuçlarının öğretmenleri tarafından izlenmesi ve onlara rehberlik edilmesine olanak sağlamaktadır.
 • Sistem, yazılımın kurulum CD´si ile bilgisayara kurulmasının ardından, kullanıcı adı ve şifre girilmesi ile kullanılmaktadır.
 • Bakanlığımız bünyesinde kurulan sunuculara öğrencilerin çalışmaları kaydedilecektir. Bu suretle öğretmenler ve yöneticilerce öğrencilerin çalışmaları izlenebilecek ve geri dönüt sağlanabilecektir.
 • Öğrencilerin çalışmaları esnasında bilgisayarlarında kurulum CD´sinin takılı olması veya kesintisiz İnternet bağlantısı kurmaları gerekmemektedir. Ancak ilk kurulum esnasında internet bağlantısının olması gerekir. Bunun haricinde kurulum yapıldıktan sonra çalışmalar 15 güne kadar öğrenci internete girmeden çalışabilmektedir. 15 günün sonunda internet bağlantısı sağlanarak çalışma günlüğü Bakanlığımız sunucularına gönderilmelidir. Ayrıca, sistem öğrenciye çalışma performansı hakkında “tutor” yazılımı vasıtasıyla geri bildirim sağlamaktadır.
 • Bilgisayar destekli interaktif bir sistem olan DynEd yazılımlarının kullanımı ile öğrencilerin öğrenme süreçlerine katkı yapılması sağlanacaktır. Öğrenme stilleri farklı olan öğrencilerin çoklu zekâ kuramı çerçevesinde bir çok duyu organına hitap eden bu tür yazılımların kullanılması ile öğrenme kalıcı ve anlamlı olacaktır. Ayrıca gramer ağırlıklı bir dil eğitimi değil, okuma, yazma, dinleme, konuşma temelinde dil eğitimi sağlamaya yönelik bu yazılım sayesinde öğrencilerin İngilizceyi tam olarak öğrenmesi amaçlanmaktadır.


DynEd beynimizin dil becerisini edinme biçimi üzerinde yapılan araştırmalardan elde edilen yararları kanıtlanmış teknikleri kullanarak İngilizce öğrenimini hızlandırır. Okuma ve yazmadan önce dinleme ve konuşma becerilerine öncelik veren doğal ilerlemeyi temel alan DynEd uygulaması, öğrenci gelişimini izleyerek derslerin akışını öğrencinin anlama ve hafızada tutabilme yeteneklerine göre ayarlar. Çalışabilmeniz için yetkili bir DynEd temsilcisinden bir Oturum Açma Kimliği ve profesyonel eğitmen desteği almanız gereklidir.

Dyned, ilköğretim okullarında uygulanan bilgisayar destekli dil eğitim programıdır. Kurulumu oldukça basittir. Gayet kolay bir kullanıma sahiptir. Program, bilgisayar programcıları, sanatçılar ve nöroglardan oluşan büyük bir ekip tarafından, uzun süre üze
Dyned, ilköğretim okullarında uygulanan bilgisayar destekli dil eğitim programıdır.

Yeni bir DynEd kullanıcısıysanız, DynEd uygulamasını buradan indirebilirsiniz. Daha sonra DynEd eğitim ortaklarımız ve sertifikalı eğitmenlerimizle irtibata geçmek ve 13 milyondan fazla öğrenci ile birlikte İngilizce öğrenmek için web sitemize gidebilir ve/veya bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Özel profesyonel eğitmen desteği ve yaşınıza ve ihtiyacınıza uygun olarak tasarlanmış dersler başarı için ihtiyaç duyduğunuz İngilizce becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

DynEd’in temel eğitim yazılımlarındaki lisan modelleri ve çoklu beceri aktiviteleri çalışmalarınızda sizi en yüksek seviyede aktif tutar. İlgi çekici konular, etkin sıralaması, eşgüdümlü sınıf içi aktiviteleri ve teknolojinin yerinde kullanımı öğrenmeyi tatminkar ve zevkli hale getirir. Sistemde Yerleştirme ve Beceri Sınavları yer alır. Bu sınavlar doğru bir seviyede çalışmanızı ve gelişiminizin sürekli ve düzenli olarak değerlendirilmesini sağlar.

Özellikler:

-Bütün yeterlilik seviyelerini kapsar,
-Çocuklardan yetişkinlere herkes için tasarlanmıştır,
-“Akıllı Çalışma davranışlarınız ve alışkanlıklarınızla ilgili bilgi ve yönlendirmeler sunar,
-Ses Kaydı ve Kayıt Dinleme: dilde otomatikliği, akıcılığı ve uzun süreli hafızayı geliştirmenize yardımcı olur,
-Konuşma Tanıma: konuşmanızın hızını, vurgularınızı, tonlamanızı ve telaffuzunuzu ana dili İngilizce olan konuşmacı ile karşılaştırır,
-Erişimi kolay kullanıcı desteği: kayıt dosyalarınızı ve mesajlarınızı destek birimimize e-posta ile gönderir,
-Çevrimdışı çalışma: internet bağlantınız olmadığında çalışmanıza olanak tanır,
-Çalışma kayıtlarını otomatik güncelleme: çalışma kayıtlarınızı sunucularımızla senkronize ederek eğitmenlerimizin gelişiminizi takip etmesini sağlar,
-Birçok dilde yardım desteği içerir.

DynEd’in ödüllü eğitim yazılımları 70’den fazla ülkede okul, üniversite, kurum ve lisan akademilerinde okuyan 10 milyondan fazla öğrenci tarafından kullanılmış ve sistemin başarısı kanıtlanmıştır. Bunun yanısıra, DynEd, havayolu pilotları tarafından da diğer bütün dil eğitimi çözümü sunan firmalara tercih edilmektedir. Tüm DynEd eğitim yazılımları ödüllü beceri tabanlı bir öğrenme platformu, kapsamlı öğretmen destek materyalleri, ders planları, öğretmen eğitimi ve rehberliği tarafından desteklenmektedir. DynEd Öğretmen eğitimi yazılımı teknolojiyi eğitimin içine katarak öğretmenleri 21. Yüzyılın eğitmenleri olmaya hazırlar.

“DynEd Öğretmen Eğitimi Yazılımı bence bir başyapıttır. Yaklaşık iki yıllık DynEd öğretmenliğim ve eğitimim esnasında bu mükemmel sistemden derinlemesine etkilenmemiş tek bir öğretmen veya öğrenciye rastlamadım. Çoğu kursiyer eğitimlerinin hemen ardından DynEd kurslarını kullanmaya başladılar. Birçok öğrenci, öğretmen ve ebeveyn, öğrencilerin dinleme ve konuşma becerilerinin belirgin düzeyde geliştiğini fark ediyorlar. Bu gerçekten görülmeye değer bir tecrübe. Bunu hissetmek için sadece öğrencilerin yüzlerine bakmanız yeterli. İngilizce konuşurken ne kadar kendilerine güvenli olduklarını görmeniz sizi şaşırtacaktır. “DynEd’in 4-Beceri Yolunda iyi bir öğretmenin hünerli ellerinde harikalar yaratıyor. Vera Semenova, Yöntembilimci, Öğretmen Eğitim Enstitüsü, Saha Cumhuriyeti (Yakutistan), Rusya.

Dünya çapındaki eğitim ve akademik ortaklarımız, okul ağımız ve profesyonel dil eğitmenlerimizle bağlantıya geçerek İngilizce’yi DynEd ile etkin ve uygun şartlarda hemen bugün öğrenmeye başlayın.

Yeni bir DynEd kullanıcısıysanız, DynEd uygulamasını buradan indirebilirsiniz. Daha sonra DynEd eğitim ortaklarımız ve sertifikalı eğitmenlerimizle irtibata geçmek ve 13 milyondan fazla öğrenci ile birlikte İngilizce öğrenmek için DynEd kullanım lisansınızı http://www.dyned.com.tr/support adresinden satın alabilir ve/veya bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Her yaş ve her düzeydeki öğrenci için tasarlanmıştır. DynEd İngilizce öğrenmenin en akıllı yoludur.

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar