Efficient Sticky Notes

Efficient Sticky Notes

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10.2 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows XP
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
618 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Efficient Sticky Notes –  Sanal Post-it (Not Alma) Programı

Efficient Sticky Notes -  Sanal Post-it (Not Alma) ProgramıSizde sıklıkla notlar alarak bilgisayarınızın eknanına veya çalışma alanınızın bir yerlerine sarı yapışkan notları yapıştıran birisi iseniz tam sizin için bir program bulduk.

İndireceğiniz Bu post-it programı tamamen ücretsiz ve kullanımı çok kolay

Türkçede dahil 6 farklı dil seçeneği sunan bu ücretsiz yazılım sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Artık sağa sola notlar yapıştırmak zorunda kalmayacaksınız.

Program ile bilgisayarınızdan alacağınız notları bilgisayar ekranında sıralayabilirsiniz. Program aynı zamanda bu notları özelleştirmenizede olanak sağlıyor. Sarı yerine başka bir renk tercih edebilirsiniz, veya bu notlara müdahale edilmesinin önüne geçmek için şifreleyebilir, tüm notlarınızı yedekleyebilirsiniz.

Çok kullanışlı olan bu program ile notlarınıza tarihler verebilir ve bu notların tamamını tarih sıralamasına sokabilirsiniz. Aradığınız herhangi bir tarihteki nota çok kolay bir şekilde ulaşabilmenizede olanak sağlayan kullanışlı arama özellikleride bulunan program piyasada bulunan en iyi post-it programlarının başında yer almaktadır.

 

618 kez indirildi
Halit Vuran