Firefox için Zenmate Ücretsiz Proxy Eklentisi

Firefox için Zenmate Ücretsiz Proxy Eklentisi

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu793 Kb
ÜreticiZenGuard
İşletim SistemiWin,Linux,Mac
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (793 Kb)
2324 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Firefox için Zenmate ücretsiz proxy  uygulaması Yasaklı sitelere girmenin en kolay yolu. Eklentiyi indirin ve kurun böylelikle IP adresinizi gizlemiş olacaksınız. İnternette dilediğiniz web sitesine girebilir ve içeriğine ulaşabilirsiniz. Facebook, Twiter, youtube gibi özellikle ülkemizde sıklıkla erişim engeli gelen web sitelerine hız kaybını en aza indirerek girin.

zenmate güvenli internetZenmate eklentisi, hem mozilla tabanlı web tarayıcısı olan Firefox ve Chrome ve Opera için hazırlanmış ücretsiz ve kaliteli bir proxy eklentisidir. Bu yazımızda sadece firefox için  olan eklenti tanıtılmıştır.

Kurulumu yaptıktan sonra yapmanız gereken ilk işlem kayıttır. Bu kısa işlemden sonra size 4 farklı ülkeden proxy seçimi şansı sunmaktadır. Bu seçimden sonra bulunduğunuz alanda ulaşamadığınız tüm web sitelerine erişiminiz doğuyor.  Temel mantık geçmiş zamanlarda çokça uğraştıran proxy ayarlarının artık hem ücretsiz hemde çok basit bir şekilde bir eklenti ile sağlanmış olmasıdır.

Bulunduğunuz ülkeye uzaklık ve yoğunluk nedeni ile bazı zamanlarda internet hızlarınızda yavaşlamalar söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda proxy ülkesini değiştirmeniz sizin için daha hızlı bir internet olanağı sağlayacaktır.  Şuan için sunulan ücretsiz proxy ülkeleri ; Romanya, Almanya, Hong Kongve Abd dir.  Ülkemize yakınlık olarak bakıldığında Romanya ve Almanya en uygun proxy tercihlerindendir.

ZenMate Nedir? Nasıl Kullanılır? Yasaklı Sitelere Erişim Videolu Anlatım

 

 

 

2324 kez indirildi
Halit Vuran