Foto Collage Iphone Kolaj Uygulaması

Foto Collage Iphone Kolaj Uygulaması

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu23.5 Mb
ÜreticiAlan Cushway
İşletim Sistemiİos 7+
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (23.5 Mb)
697 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Foto Collage  İphone, Ipad için Geliştirilmiş Resim Kolaj Uygulaması 

Foto Collage  İphone, Ipad için Geliştirilmiş Resim Kolaj Uygulaması

Foto Collage iPhone ve  iPad için kullanabileceğiniz kullanışlı bir kolaj yapma uygulamasıdır.  Uygulamanın en güzel taraflarından birisi kişinin tercihlerine göre kişiselleştirmeye olanak sağlamasıdır. Kolaj mantığında birden fazla resmi birleştirerek tek resim haline getirmek ve böylelikle görsel olarak daha güzel öğeler oluşturabilmektir. Sizde en güzel anlarınızdan oluşan bir çok resmi tek resimde farklı efekt ve seçenekler ile görsel bir şölen haline getirmek istiyorsanız bu kolaj uygulaması tam sizin için.

Foto Collage Uygulaması içerisinde kullanabileceğiniz 120 civarında layut mevcuttur. Bunları isteğinize göre düzenlemeniz ve resimlerinizi bu seçeneklerden en çok hoşunuza giden ile birleştirmeniz mümkündür.  Dilediğiniz resimlerinizi ve fotoğraflarınızı seçebilir ve kolajınıza çeşitli  çıkartmalar ekleyebilirsiniz.  Uygulama içerisinde 300’den fazla çıkartma sunuyor.  Fotoğraflarınıza daha belirgin olabilmesi için kenarlıklar çizebilmenize olanak sağlayan 140 civarında kenarlık  Mevcuttur.

Uygulama sosyal medya desteğinide es geçmemiş böylece kolaj haline getirdiğiniz resimlerinizi  Facebook, Twitter  ve Instagram desteği ile rahatlıkla paylaşabilmenize olanak sunmaktadır.

Uygulamanın Temel özellikleri;

  • 120 yerleşim planı
  • 140 kenarlık
  • 300’den fazla çıkartma
  • Facebook, Twitter ve Instagram desteği
  • Yazı ekleme ve font seçenekleri

Bu tarz bir oyundan beklendiği gibi Foto Collage’da da sosyal medya desteği es geçilmemiş. Facebook, Twitter ve Instagram desteği sunan uygulamada oluşturulan kolajlar sosyal platformlarda paylaşılabiliyor.

697 kez indirildi
Halit Vuran